Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

GIAMBATTISTA VALLI X H&M již brzy v obchodech!

Foto: H&M/25.10.2019
Včera večer se světové celebrity, influenceři a další hosté zúčastnili módní přehlídky Giambattista Valli x H&M: jednalo se o eklektickou oslavu zasazenou na pozadí historické pamětihodnosti města Říma – paláce Doria Pamphilj. Jeho bohatá velkolepost, jedinečná sbírka umění a římská nenucenost podtrhli neformálního ducha, úchvatné návrhy a sofistikovanost této krásné kolekce.

Nadčasové, nestárnoucí a hravé kousky z kolekce Giambattista Valli x H&M oživly na růžovém mole, na kterém se objevili světoznámé modelky a modelové a zajímavé osobnosti, včetně skutečných Římanů z ulic. Přehlídka byla završena úchvatným průvodem velkého finále, na jehož čele přicházela modelka Kendall Jenner v nejvýraznějších červených šatech z kampaně Giambattista Valli x H&M. Mezi hosty patřili Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni a Chris Le, všichni oděni do outfitů z kolekce.

Po módní přehlídce se hosté přesunuli po ulici Via del Corso do hotelu Grand Hotel Plaza, další významné římské budovy s nadčasovou nádherou a elegancí, na následnou party, kterou pořádala skupina DJ´s collective Circoloco a vystupovali zde např. Peggy Gou a Seth Troxler nebo Clara3000.

„Svůj módní dům jsem vytvořil v Paříži, ale ke svým římským kořenům se hrdě hlásím: mé srdce bude tomuto věčnému městu patřit navždy. Proto jsem Řím, a konkrétně Palazzo Doria Pamphilj, zvolil pro svoji přehlídku. Řím se svým eklekticismem utvářel mé názory a mou osobnost. Bylo báječné vidět, jak vše ožívalo v mém domovském městě,“ říká Giambattista Valli.

„Uspořádání akce k uvedení kolekce Giambattista Valli x H&M v podobě skutečné římské noci plné zábavy a luxusu s dávkou „Dolce Vita“ bylo naprosto úžasné. Duch této jedinečné kolekce ožil v místnostech plných historické krásy, když nová vlna modelek a modelů Valli Girls a Valli Boys procházela po molu, připraveni vzít noc a ulice města do své moci,“ říká Ann Sofie Johansson.

Kolekce Giambattista Valli x H&M – s dámskými i pánskými oděvy a doplňky – bude uvedena ve vybraných prodejnách značky H&M po celém světě a na stránkách hm.com dne 7. listopadu.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama