Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Garnier bojuje proti koronaviru ve velkém!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/29.4.2020
Značka Garnier přispěje 1 milion EUR na podporu úsilí v boji proti onemocnění COVID-19.

Tyto finanční prostředky budou poskytnuty jako naléhavá pomoc lidem, které toto onemocnění zasáhlo a ohrožuje nejvíce, a to prostřednictvím Francouzského Červeného kříže. Francouzský Červený kříž je součástí Mezinárodní federace organizací Červeného kříže a Červeného půlměsíce (IFRC).

Vedle toho Garnier, jako součást širšího programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal v celé Evropě na podporu boje proti koronaviru, vyrobí miliony balení čistících hydro-alkoholových gelů Pure Active na ruce, které budou bezplatně distribuovány mezi zaměstnance partnerských super a hypermarketů, drogerií a e-shopů. V České republice se jedná například o obchodní řetězce Ahold, Tesco, Makro a Kaufland, dále sítě drogerií dm či Rossmann a internetové obchody Espace, Notino a další. V rámci České republiky, Slovenska a Maďarska se jedná o bezmála 70 000 kusů.

Od června 2020 budou čistící gely Pure Active na ruce k prodeji také pro zákazníky.

Poskytnutím věcného daru v podobě čistících hydro-alkoholových gelů vyjadřuje značka Garnier svůj velký dík všem, kteří neúnavně pracují a podporují nás v našem každodenním životě, zároveň jim poskytuje dnes tolik potřebnou ochranu.

„V Garnier věříme, že je naší povinností podporovat ty, kteří každý den stojí v první linii a svou prací pomáhají chránit ty nejzranitelnější jedince po celém světě," říká Adrian Koskas, Garnier Global Brand President.

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama