Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

FUJIFILM Exhibition/ X-Photographers Back in Black

Foto: Lucie Robinson/30.10.2019
Nenechte si ujít! 

V pražské Galerii Mánes bude po celý listopad k vidění unikátní výstava nejlepších fotografů ze všech koutů světa, kterou připravila společnost FUJIFILM. Všechny vystavené fotografie byly pořízeny exkluzivně pro tuto akci a jejich společným motivem je portrét na černém pozadí. Výstavu v Mánesu otevře 30. října slavnostní vernisáž, na které nadace Kapka naděje pokřtí svůj kalendář pro rok 2020, který vznikl ve spolupráci s firmou FUJIFILM. Současně s výstavou proběhne v listopadu také FUJIFILM festival, který nabídne 65 odborných workshopů a přednášek vedených zkušenými fotoprofesionály. 

Výstava probíhá od 1. 11.-30. 11. 2019, vždy od 10 do 20 hodin. 

Titulní vizuály k výstavě vytvořila přední česká fotografka Lucie Robinson, odrážející právě hlavní téma výstavy - portrét na černém pozadí. Během vernisáže rovněž představí svou tvorbu herečka Andrea Růžičková Kerestešová, která se nadšeně věnuje fotografii a díky dlouhodobé spolupráci s FUJIFILM zde právě představí své snímky. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole