Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Film The Kissing Booth 3 je oficiálně natočen a už máme i teaser!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Netflix/28.7.2020
Všichni o tomhle filmu víme, nikdo ho “neviděl”, a přitom je na Netflixu v Čechách číslo jedna od první chvíle do posledního momentu. Tak už si přiznejme, že je to zkrátka naše Guilty Pleasure! Vždyť nemusíme stále sledovat jen intelektuální snímky a dokumenty! Občas se taky můžete jen bavit...  
Reklama

Snímek The Kissing Booth 2 měl premiéru minulý pátek a fanoušci okamžitě po jeho shlédnutí zatoužili po dalším díle! Jejich přání vyslyšela herečka Joey King, která prozradila, že třetí film bude mít na Netflixu premiéru v příštím roce a nejlepší na tom je, že už je hotový 

Zdá se, že Netflixu se podařilo natočit na jihu Afriky druhý i třetí díl zároveň! A není to poprvé, co se tento streamovací magnát o něco takového pokusil. To samé udělal i s oblíbenou romantickou komedií To All the Boys I've Loved Before, jejíž třetí budeme moci také shlédnout v roce 2021.  

Herečka Joye King a její kolegové prozradili více o třetím dílu v livestreamu a oficiální prohlášení Netflixu na sebe nenechalo dlouho čekat. Co je ale na všem nejlepší, je fakt, že se na Youtube objevil teaser! Kde můžeme své oblíbené postavy Elle? Noaha a Leeho vidět ve vší parádě! Tak co? Zajímá vás, pro jakou školu se nakonec roztomile nešikovná hlavní hrdinka rozhodne? A myslíte si, že se znovu objeví i Mark?  

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama