Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Fenomén jménem Chiara Ferragni

Text: Lucie Švábenská, Foto: Getty images/6.2.2019
Ne každý influencer se stane celosvětově známým a uznávaným, ale Chiaře Ferragni se to podařilo a ve velkém! Jak? Čtěte dál a dozvíte se to. 
Reklama

Chiara toho již ve svých jednatřiceti letech dokázala opravdu mnoho, na co by mohla být právem hrdá, a to ať už v osobním či pracovním životě. Kariéru začala jako modelka. Ačkoliv se této cesty nedržela dlouho, získala mnoho kontaktů v módní branži. Poté začala s blogováním, díky kterému dnes udává trendy po celém světě. Tato proměna samozřejmě neproběhla přes noc a stát se z neznáme modelky nejvlivnější influencerkou světa, nebylo tak lehké. Chiara však pilně denně sdílí skrze svůj profil na Instagramu @chiaraferragni střípky ze svého pracovního, ale také soukromého života a fanoušci ji milují. Hranice mezi těmito dvěma světy - osobním a profesním, se ale díky tomu stírají a soukromý život pro ni prakticky neexistuje. To je ovšem daň, kterou musí zaplatit za svůj úspěch.  

Chiara však Instagram časem přerostla a tato platforma jí přestala stačit. Proto přišla na trh s projektem The Blonde Salad. Jde o webovou stránku, e-shop, s mnoha méně známými fashion značkami, který nabízí oblečení, doplňky a boty. Tento web si pomalu ale jistě našel své místo ve světě retail a Chiara ho vede jen k úspěchu. Jenže i online svět začal být této podnikavé krásce malý, a tak přišla se svým vlastním fashion brandem nazvaným jak jinak než Chiara Ferragni. Její jméno se stalo značkou již před několika lety současně s její vyvíjející se kariérou, ale nyní dostalo i designovou a hmatatelnou podobu.  

Krom svých projektů Chiara také spolupracuje s mnoha módními domy či beauty značkami. Jejich spolupráce většinou zahrnuje nejen propagaci, ale také umístění Chiary v jejich kampaních, které jsou vždy úspěšné. Na začátku února bude navíc dva dny probíhat event nazvaný Beauty Bites Masterclass, který Chiara pořádá s make-up artistou Manuele Mameli. V rámci těchto dvou dnů, se účastníci budou moci naučit taje a umění líčení, ale také vlasového stylingu.  

Krom pracovního života slaví Chiara úspěchy i v tom osobním. Je maminkou ani ne ročního syna Lea, kterého má s italským rapperem Federicem Leonardem Luciou, přezdívaným Fedezem. Tento snový pár si dokonce vytvořil vlastní přezdívku “The Feragnez“. Momentálně jde již o jeden z nejslavnějších a nejvlivnějších párů vůbec. Svědčí o tom i záznamy jejich pohádkové svatby na Sicílii, kterou dokumentovala všechna média, již od samotného zkoušení svatebních šatů, po přípravy, oslavy a pocity po tomto důležitém dni. A to nezažije každý... 

Pokud si myslíte, že tohle ani nemůže jeden člověk stihnout, asi vás překvapí, že Chiara toho plánuje ještě víc. Pustila také do filmu. Právě probíhá natáčení dokumentárního filmu o jejím životě, z pracovní i soukromé stránky. Tento životopisný dokument bude hotov na podzim roku 2019 a můžete se v něm prý těšit na „pravou“ Chiaru bez filtrů! A to si rozhodně nemůžete nechat ujít. 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama