Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Fendi reaguje na pandemii originálním představením, které je věnováno hudbě, módě i Itálii 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Fendi/22.6.2020
Značka Fendi vykročila vstříc post-koronavirovému světu a uspořádala 20. června ve svém sídle v Říme koncert Antonia Vivaldiho s názvem Fendi Renaissance—Anima Mundi.  

Na počest svého italského dědictví a bohaté historie se značka Fendi spojila s Accademia Nazionale di Santa Cecilia a představila světu jedinečné dechberoucí představení, kterého se účastnila i houslistka Anna Tifu, která oblékla Fendi couture. Každé, ze tří částí představení bylo situováno v různých koutech Fendiho sídla Palazzo della Civiltà Italiana. Díky tomu vynikla nejen hudba, ale i krásná architektura budovy.  

Není to poprvé, kdy se ve Fendi rozhodli oslavit své římské kořeny. V červenci loňského roku uspořádala značka módní přehlídku v rámci italského fashion weeku přímo v pozadí pompézního Kolosea na ruinách chrámu Venuše. Módní dům přislíbil také peněžní částku na renovaci tohoto chrámu, který byl údajně postaven roku 121 císařem Hadriánem. 

Díky představení Fendi Renaissance—Anima Mundi se luxusní italská značka Fendi opět zapsala do módních i kulturních dějin země. Podívejte se s námi na toto ikonické představení. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama