Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Fendi Peekaboo: Ikonická kabelka, bez které se neobejdou všechny milovnice módy

Foto: Fendi/5.6.2018
Ať už je malá, středně velká nebo maxi, model kabelky Peekaboo od Fendi je rozhodně must-have kouskem do každého dámského šatníku. Letos slaví svůj celosvětový úspěch již desátým rokem. 

Klasický model Fendi Peekaboo působí na první dojem velmi sofistikovaně, ale pokud patříte mezi ženy, které občas svému outfitu rády dodají špetku nenucené hravosti, tak tato kabelka je pro vás přímo dělaná. Italský módní dům Fendi totiž nabízí širokou škálu materiálů a odnímatelných ozdobných prvků – třeba barvená řemena nebo kožešinové přívěsky – takže je vysoce nepravděpodobné, že na ulici narazíte na někoho, kdo bude mít stejnou tašku jako vy. 

Inspirujte se známými tvářemi jako je například Angelina Jolie, Reese Witherspoon nebo Rihanna, které jsou důkazem toho, že se Fendi Peekaboo perfektně hodí ke každému stylu.

FOTO: Fendi Peekaboo

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole