Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

FENDI: Klikyháky, kam se podíváš

text: jan boublík, foto: Fendi/16.8.2020
Jeho tahy popisovačem jsou troufalé, jeho energie nakažlivá. Maluje, čárá a popisuje vše, co mu přijde do cesty. Britský umělec Sam Cox alias Mr. Doodle se znovu spojil s módním domem Fendi. Spolupráce roku, kterou nelze přehlédnout!
Reklama

Na umělecké scéně je Mr. Doodle – v překladu Pan Čmáral – čím dál výraznější. Hravost, kterou svým drzým přístupem propůjčuje zdánlivě obyčejným předmětům, mnohým bere dech. A jeho chytrý humor spojený s kreativní myšlenkou vás dostane. Obzvlášť když se tohle všechno spojí s vytříbenou kvalitou kabelek i kabelčiček římského módního domu Fendi. V jeho historii dokonce už podruhé! Značka Fendi má totiž k umění velmi blízko a spolupráce s umělci pak vede kolektiv návrhářů z Říma, v jehož čele stojí kreativní ředitelka Silvie Venturini Fendi, k výjimečným výsledkům. Stačí se podívat na aktuální doplňky a kousky z limitované kolekce Ready to Wear, na které se slavný Mr. Doodle doslova vyřádil. 

Celý článek si přečtete v zářijové Marie Claire, kterou najdete právě teď na stáncích nebo si ji můžete objednat na našem webu. Doprava zdarma!      

Čtěte také: Fendi reaguje na pandemii originálním představením, které je věnováno hudbě, módě i Itálii

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama