Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

FEJETON: Plodná jako jabloň

Text: Lenka Zajícová, Foto: Giphy/23.1.2019
Když se z vás stane takové nedobrovolné Airbnb.

Já jsem to nechěla psát. Za prvé to nikoho nezajímá, za druhé to není žádný nevšední fenomén. Ale můj kolega mi už druhý měsíc připomíná, že bych měla. Tak dobrá tedy: Rozšiřování počtu našich čtenářek a čtenářů jsem vzala opravdu zoodpovědně. Otěhotněla jsem. Asi si teď myslíte, že vás zavalím hormonální euforií, v níž se přímo rochním. Jaké je to požehnání, dar. Tak to určitě ne.

V našem odvětví se nosí spousta krásného oblečení, posledních trendů, výkřiků módy, precizně vyrobených doplňků. Co se nenosí… je mateřství. Málokterá šéfredaktorka má doma víc než jednoho caparta. Já jim to nezazlívám. Já je chápu. A teď ještě víc než kdykoliv předtím. Na začátku jsem byla nešťastná z toho, jak se moje kotníky mění ve statné sloupy, které by mohly držet Strahovský stadion. Teď už žádnou nenávist necítím, nohy jsem totiž už pěknou řádků týdnů neviděla...

Přečtěte si celý text v únorovém čísle Marie Claire, které teď najdete na stáncích.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole