Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Fashion influenceři, co v roce 2019 stojí za váš FOLLOW!

Text: Lucie Švábenská, Foto: Getty images/16.3.2019
Ztrácíte se v množství dnešních influencerů? Nevíte, kdo je in a kdo ne? Kým se inspirovat a kým raději už ne? Tak čtěte dál. My vám to povíme! 

Influencer je stále populárnější „profesí“, pokud se to tak tedy dá nazvat. Jsou to lidé jako my, ale přece jiní - rozhodně s větší mocí a možností něco změnit. Všichni ale sledují každý jejich krok, look, outfit, soukromý i pracovní život, a to vše především díky sociálním sítím! Ne každý dokáže takovou daň zaplatit, a proto ani tato “práce” není pro všechny. Na sociálních sítích, především tedy na Instagramu, si tyto “známé virtuální osobnosti” vybudovaly základnu fanoušků, kteří je sledují ve dne v noci. Většina z nás má svého nejoblíbenějšího influencera, ať už je z jakéhokoliv kouta světa. Osobu, kterou obdivujeme a sledujeme co má ráda, kam jezdí, jak se obléká... a snažíme se jí alespoň trochu podobat. Nebo snad ne? 

Každý rok má své TOP influencery. Někteří přichází, někteří odchází a pak jsou tu „stálice“. Podívejte se s námi, kteří by vám v roce 2019 rozhodně neměli utéct! 

@chiaraferragni = Chiara Ferragni 
Bývalá modelka žijící se svou rodinou v Miláně. Ve svých jednatřiceti letech se živí nejen svou rolí influencerky, ale také má vlastní módní značku, spolupracuje na beauty projektu BeautyBitesMasteclass a dělá sponzoring spoustě fashion brandů. Celý její život je pod hledáčkem, svatba s Fedezem byla jedním z největších událostí roku 2018 a nyní natáčí dokumentární film o celém svém životě. 

@carodaur = Caroline Daur 
Caroline je dvaceti tří letá německá influencerka z Hamburgu. Je jako chameleon stylu. Každý den má náladu na něco jiného a nebojí se to ukázat. Inspiruje spoustu mladých lidí a tím zaujala ne jeden módní dům jako například Dolce & Gabbana či Valentino. Krom inluencerky je také ale začínající herečka a nyní dokonce začala psát hru, která by měla být představena příští rok v Paříži. 

@weworewhat = Danielle Bernstein 
Dvaceti šesti letá influencerka s vlastní módní značkou WeWoreWhat má svou základnu ve velkém jablku – New Yorku. Je známa i zdravým životním stylem. Nechce nikomu nic nalhávat, natož svým folowers, takže vše říká narovinu, ať už na svém Instagramu či v rozhovorech. Netají se tím, co dostává zadarmo díky své „práci“ a naopak. Upřímnost je, krom stylu, jedna z mnoha věcí, díky kterým se stala úspěšnou influencerkou.

@kyliejenner = Kylie Jenner 
Každý zná Jenner klan a Kilie je z nich momentálně ta nejvíc IN. Není nikdo, kdo by ji neznal, nebo snad ano? Nejen že je krásná a má svůj styl, kterým inspiruje miliony po celém světě, je ale také úspěšná modelka a známá z reality show. 

@kimkardashian = Kim Kardashian 
Kardashian rodina je ještě více známá než Jenner, nevlastní sestry. Jsou proslaveni nejen díky inluenceringu, ale také kvůli Kanye West, manželovi Kim. Ta je tváří jeho značky, díky čemuž proslavila nejen jeho, ale zároveň mnohem více Kardashian rodinu. V roce 2018 dokonce dostala ocenění Influencer Award od FCDA Fashion Awards

@iamcardib = Cardi B 
Americká raperka, která se stala slavnou i přes svou nelichotivou minulost. Nyní se stala jednou z nejvlivnějších lidí na Instagramu, módní značky s ní chtějí spolupracovat a oblékat ji na různé události. Přes tento úspěch se ale stále snaží naplno věnovat své hudební kariéře a důkaz toho je nadcházející album. 

@blakelively = Blake Lively 
Málokdo nezná Blake Lively. Úspěšnou ženu, co se zaryla do paměti všech fanoušků seriálu Super drbna. Je to ikona v mnoha směrech – herectví, mateřství, manželství a samozřejmě módě. Udává trendy, kamarádí se se spoustou designérů a spolupracuje s mnoha módními domy. I přesto zůstává svá stylem a chováním. A to je obdivuhodné! 

@badgalriri = Rihanna 
Rihanna má za sebou trnitou minulost, ale je nutno uznat, že nyní se jí vede opravdu dobře. Krom úžasné zpěvačky je i influencerkou, která má svou vlastní beauty řadu, kolekci spodního prádla, spolupracovala na kolekcích bot a mnoha dalších produktů s Puma a dalšími. Co od ní můžeme čekat nyní?

@songofstyle = Aimee Song 
Aimee je blogerka známá především pro svůj blog Song of style, který se stále denně rozšiřuje. Song nepracuje pouze na svém Instagramu, ale udržuje si aktivní blogging a to ji liší od mnoha dalších influencerů, kteří jsou buď celebritami či se začaly živit pouze Instagramem. Je stále velmi svá a to dokazuje upřímností v rozhovorech, které dává.

Meghan Markle 
Vévodkyně Meghan Markle. Nikdo by nečekal, že se jí jednou opravdu stane. Začala kariéru jako úspěšná herečka, vrámci které ji postupně začali sledovat nejprve desítky, poté tisíce a dnes miliony lidí po celém světě. Dnes bohužel hereckou kariéru musela opustit, ale zato je manželkou prince Harryho, a to je víc. No řekněte. A díky jejímu osudu a „úspěchu“ ve všech sférách, se stala velmi sledující, a především inspirativní ženou. I přesto, že nesmí mít svůj profil na Instagramu, je velmi úspěšnou influencerkou, i když o to ani neusilovala. Jen co se ukáže na veřejnosti, její outfit jde na „dračku“. Její každodenní looky můžete sledovat zde

Čtěte také:
Fenomén jménem Chiara Ferragni
Stávají se z influencerů zaprodané figurky?
České instagramové účty, které milujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama