Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

EXKLUZIVNĚ: Nahlédněte do šatníku blogerky Chiary Ferragni

Foto: Westwing/6.11.2018
Chcete mít šatník jako Chiara? Máte jedinečnou možnost... ačkoliv oblečení už si budete muset pořídit sama.

Nový šatník Chiary v Miláně je již třetím, který zařídila. Jeden z nich se nachází v Los Angeles, druhý v kanceláři The Blonde Salad. Tato místnost byla zkonstruována tak, aby každý kousek měl své oddělené místo. Oblečení, boty i tašky, to vše je úhledně naskládané do jednotlivých regálů. Prostor byl vybaven s velkou pozorností na detaily – krabice z kovu a skla, aromatické svíčky, zrcadla v dekoračních rámech... To vše dodává interiéru útulnost a ženskost. A my? My chceme taky takovou šatnu! A to se vším všudy.

Jak vypadá šatník slavné blogerky?

A nyní je to možné! Od 6.listopadu totiž začíná na stránce Westwing.cz kampaň, která se inspiruje šatní skříní této ikony stylu – Chiarou Ferragni. Ta totiž celý pokoj zařídila nábytkem a doplňky právě značky Westwing! V kampani najdete mj. sametové otomany a pufy – pohodlné a funkční. Na takových místech můžete dobít energii během těžkého dne nebo si dopřát chvíli příjemného poklidu.

Zařiďte si šatnu jako Chiara!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole