Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

EQUAL PAY DAY: Hvězda mentoringu stoupá

Foto: Unsplash, Equal Pay Day/7.4.2019
Potvrdila to letošní rekordní účast na akci Equal Pay Day. Stovky žen přišly diskutovat, sdílet zkušenosti a také se pobavit.
Reklama

“Vést hodinovou diskusi u kulatého stolu pro téměř dvacítku žen je sice náročné, ale neuvěřitelně mě to nabíjí. Navíc, i když jsem mentorkou, vždycky získám zajímavé vhledy a podněty od žen, které k mému stolu přijdou pro radu nebo inspiraci. Je to obrovský příval energie.” Tak na otázku, co jí mentorování dává odpověděla Jana Matoušková, viceprezidenta veřejně prospěšné organizace Business & Professional Women CR (BPWCR).

A proč ženy na mentoring přicházejí? “Právě pro tu inspiraci, radu, někdy hledají odpovědi na otázky, se kterými jim kamarádky nebo maminky nemůžou pomoct, protože mají jinou životní zkušenost. Občas se dostaneme do situace, kdy potřebujeme tak trochu pomocný mozek, který má jiné rámce, jiné mapy a může nám naši mapu světa rozšířit o nová území.” Vysvětluje význam mentoringu odbornice na komunikaci a mentorka Marie Petrovová.

Mentoring je jednou z metod, kterou BPW CR používá celoročně pro posilování postavení žen v práci a podnikání.

Více než stovka skvělých řečníků a mentorek předávala po dva dny své zkušenosti ženám, které se chtějí posouvat a růst v profesionálním i osobním životě. Pokud jste letos tyto dva dny, které mohou změnit týdny, měsíce i roky, nestihla, nevadí. Už dnes známe termín 11. ročníku. Zapište si do diáře 27. a 28.března 2020.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama