Přejít k hlavnímu obsahu

EQUAL PAY DAY: Tisíc ženských energií na jednom místě

Veronika Kubrichtová/14.4.2015
Marie Claire @Work

Někdy se říká, že mnoho žen na jednom místě nepřináší nic dobrého. Možná je to předsudek mužů a možná si jen málo věříme. Každopádně všechno je jinak.

Pokud chcete zažít propojení ženských energií v tom nejlepším slova smyslu, nečekejte ani chvíli a přihlaste se na Equal Pay Day. Velkolepá akce už je za dveřmi a místa rychle ubývají. Každá z nás má přitom příležitost prožít neopakovatelné chvíle v přítomnosti mnoha inspirativních žen. A kdo dokáže nejlépe popsat skutečnou atmosféru Equal Pay Day? Přece účastnice minulých ročníků!

Dokážeme měnit svět

„Equal Pay Day je úžasná akce, které jsem se v roce 2014 zúčastnila poprvé. A hned mě nadchla atmosféra vzájemné láskyplné podpory žen navzájem, to intenzivní sdílení životních příběhů, pracovních nápadů, praktických rad i zamyšlení nad obecnějšími tématy. Ale nejdůležitější je ta silná kolektivní energie žen. Jsme spolu, jsme schopny si pomáhat, jsme schopny měnit samy sebe. A měnit i svět, v němž žijeme,“ hodnotí loňský ročník účastnice Renata Nechutová-Jiříková.

Inspirace, podpora i motivace

„EPD jsem navštívila již dvakrát. A dvakrát jsem byla nadšená. Panuje zde krásná atmosféra plná sdílení zkušeností nejen z podnikání, ale také osobních zkušeností, podpory a motivace. Pokaždé jsem si odnesla novou zajímavou inspiraci a příjemný pocit, že jsem svůj čas investovala efektivně,“ dodává Kateřina Hofmannová.

Equal Pay Day mění náš svět

Atmosféra nadšení, sdílení a inspirace prostupuje mnohá hodnocení, někdy jsou ale přínosy mnohem více konkrétní. Krásný příklad nám popsala Kateřina Sidiropulu Janků:

„Equal Pay Day mi otevřel oči a pomohl mi ujasnit si, co od sebe v profesním životě čekám. Osobní setkání s Lenkou Mrázovou bylo motivační, a nadále z něj čerpám. Dokonce se mi během jediného roku podařilo naplnit jedno z kariérních přání, o kterém jsem tam na mentoringu mluvila. Vlastně mě překvapuje, jak velká může být síla vrstevnické podpory. Ženy ženám v tom nejlepším provedení!“ Lenku Mrázovou můžete potkat na Equal Pay Day i letos. A navrch ještě dalších 52 mentorek. Že ještě nemáte vybranou tu svou? Pak je správný okamžik právě teď!

Více informací o Equal Pay Day najdete na webových nebo facebookových stránkách akce. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole