Přejít k hlavnímu obsahu

EQUAL PAY DAY SE BLÍŽÍ: Jak si ho užít naplno?

9.4.2015
Marie Claire @Work

Už jste slyšeli o letošní konferenci Equal Pay Day za rovnost platů? Na setkání, které proběhne již příští víkend budete mít možnost seznámit se s úspěšnými ženami podnikatelkami a mentorkami, které vám během konference převypráví svůj příběh a poradí, jak se sami nastartovat k úspěchu.

Abyste si však z konference odnesli maximum, je na místě se na letošní Equal Pay Day pořádně připravit. Tady jsou tipy, jak na to!

1. Začněte PŘÍPRAVOU! 

Seznamte se s mentorkami/podívejte se na jejich profily a témata. Vyberte si téma/mentorku a registrujte se na zvolený čas. Mentoring je příležitost získat nové zkušenosti, znalosti, inspiraci či radu, nejvíce potřebných informací tedy získáte, pokud si vyberete mentorku z oblasti, která je vaší slabinou a na které potřebujete zapracovat. 

2. Ujasněte si, CO Vám MENTORING může přinést

PROČ jste si zvolila dané téma, tuto mentorku a co konkrétně chcete získat či přinést do diskuse. Při loňském mentoringu se mentorkám velmi osvědčilo dát prostor pro otázky účastnic a mnohé z nich tak přišly „ke stolu“ s tím, že věděly, co konkrétně je zajímá, jakou situaci chtějí řešit a aktivně se ptaly, zapojovaly. Tak získaly z mentoringu maximum a mnohem více pro zvládání/ řešení reálných situací z praxe.

3. Promyslete si otázky: Kdo se PTÁ, více se dozví

Zajímá Vás něco konkrétního k tématu? Pak si připravte otázky, náměty pro diskusi, příklady z praxe, které budete moci sdílet s ostatními.

4. Představte se druhým: budujte příležitosti pro networking

Umíte o sobě říct jednu poutavou větu tak, ať motivujete ostatní s Vámi sdílet?Vezměte si své vizitky, materiály a buďte otevřené a aktivní při komunikaci s ostatními, rozšíříte si tak svou síť kontaktů. Získávat nové kontakty, vytvářet si profesní či osobní síť a zvyšovat tím šanci na úspěch je nedílnou součástí konference Equal Pay Day.

5. Přijďte si to UŽÍT

Mentoring na EqualPayDay je skvělá příležitost pro inspiraci, setkání, nové kontakty i energii. A je to čas a den jen pro vás!

* * *

KDY: 17. a 18. dubna

KDE: Clarion Congress Hotel Prague

Akci pořádá nezisková organizace Business & Professional Women ČR. Další informace můžete průběžně získávat na webu nebo Facebookových stránkách akce zde

Foto: Pinterest.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole