Přejít k hlavnímu obsahu

Ed Sheeran se tajně oženil! Co víme o jeho svatbě? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Giphy/4.3.2019
Tohle je příběh jako z pohádky!  

Ed Sheeran si vzal před vánočními svátky loňského roku svou lásku z dětství Cherry Seaborn a sňatek se jim podařilo utajit až doteď! Jak se jim to povedlo?  

Celá událost proběhla v tichosti na zpěvákově venkovském sídle v Suffolku již pár dní před Štědrým dnem. Zimní svatba se odehrála jen v kruhu nejbližší rodiny, známých z mládí a účastnilo se jí asi jen 40 lidí. Pozvaní nebyli ani žádní Edovi hvězdní přátelé. Neukázala se ani Taylor Swift, která je médii považována za jednu z jeho nejbližších osob, a dokonce měla prsty i v tom, že se tento pár dal vůbec dohromady.  

Ed a Cherry z této události zkrátka nechtěli dělat žádnou vědu a jediné co si přáli bylo, aby vše proběhlo v pohodě bez hledáčků paprazzi. Pro větší okruh přátel a známých plánuje pár velkou party až toto léto. Zde se objeví mnoho slavných tváří, a dokonce i někteří členové královské rodiny.  

Čtěte také:
INSIDE HOLLYWOOD: Nejdelší vztahy celebrit
#MCLOVE: Které hvězdy se už letos stihly zasnoubit?
Vědci varují: Nenechávejte spát svého psa s vámi v posteli 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole