Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ed Sheeran a Cherry Seaborn čekají své první dítě! A dokázali to utajit před celým světem 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/14.8.2020
Miminko by se mělo narodit již za několik týdnů!  
Reklama

Ve stejný den, kdy Katy Perry ovládla internet svým TikTikovým tancem, ačkoliv je v pokročilém stádiu těhotenství, se objevila opravdu radostná novina! Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn oznámili, že čekají svého prvního potomka! Pár to prý ví již dlouhé měsíce, ale rozhodli se nechat si tuto informaci pro sebe. A karanténa jim hodně pomohla vše utajit. Dokonce tak moc, že do porodu jim prý zbývá jen pár týdnů!  

“Ed a Cherry jsou naprosto nadšení. Mají obrovskou radost, ale rozhodli se si vše nechat pro sebe. Karanténa pro to byla naprosto perfektní - nemuseli se moc ukazovat na veřejnosti. Porod se již blíží a sním roste i vzrušení, takže se rozhodli tuto novinu sdělit rodině a nejbližším,” řekl zdroj deníku The Sun. Je to pro ně opravdu šťastná doba a všichni mají radost za ně a těší se na nový přírůstek do rodinyPrávě probíhají poslední přípravy a změny u nich doma. Miminko by mělo totiž přijít na svět již koncem léta.” 

Nová nařízení v rámci koronavirové epidemie naštěstí již povolují setkání až šesti lidí, kteří nepatří do stejné domácnosti, a tak budou moci Ed a Cherry představit nového člena rodiny svým nejbližším. V průběhu té nejpřísnější karantény by to totiž nebylo možné. Ta nedovolovala ani otcům být u porodu.  

Čtěte také: Gratulujeme! Sophie Turner a Joe Jonas mají holčičku! 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama