Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dwayne Johnson si (konečně!) vzal dlouholetou přítelkyni Lauren Hashian 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/20.8.2019
Pár se dočkal svatby po celých třinácti letech!  

Herec Dwayne Johnson oznámil v pondělí na svém Instagramu, že se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Lauren Hashian. Sdílel romantický snímek, kde se novomanželé na Havajských ostrovech, oděni ve svatebnímradují a pusinkují, spolu s komentářem. “We do. August 18th, 2019. HawaiiPōmaikaʻi (blessed).” 

Dwayne a Lauren spolu mají dvě malé děti a žijí spolu již pěknou řádku let. Jenže kdo je vlastně Lauren Hashian? Jde o zpěvačku, herečku a producentku, která má hudbu v krvi. Její otec byl bubeníkem v rockové skupině Boston a ona již v devatenácti letech proměnila svůj pokoj na koleji v privátní nahrávací studio. Sama netouží být středem pozornosti a drží se v ústraní hlavně kvůli dětem. Prý stačí, že před kamerou tráví tolik času jeden z jejich rodičů...  

Pár se seznámil při natáčení filmu The Game Plan, ovšem to byl ještě Dwayn ženatý se svou bývalou manželkou Dany Garciou. S tou se v roce 2007 rozvedl a dal se dohromady s Lauren. Od té doby je jejich vztah stabilní. Deníku People řekl herec v roce 2016 toto: “No zaprvé ona mě popichuje úplně kvůli všemu. VŠEMU. Nic není tabu. A to je na tom to krásné. A já ji také škádlím kvůli všemu.”  

Serveru Entertainment Tonight Dwayne také sdělil: “V životě se mi děje spoustu věcí a jsem za ně šťastný. Ale lidí kolem sebe si cením ze všeho nejvíc. Naučil jsem se, že dělat je spokojenými a šťastnými je má největší síla. A navíc mám po svém boku lásku svého života. Vedle které se budím každý den a jsem neuvěřitelně vděčný, že mám někoho takového, s kým můžu kráčet po tomhle světě.”  

Když žijí Dwayne a Lauren v tak dokonalé harmonii již tolik let, samozřejmě vyvstává otázka, proč se již dávno nevzali? Je to jednoduché. Narodilo se jim druhé dítě a Lauren chtěla zkrátka ve svatebním vypadat dobře. A to naprosto chápeme.  

Čtěte také:
Heidi Klum se (znovu) vdala!
Cara Delevingne a Ashley Benson se tajně vzaly v Las Vegas
Svatba? Zn. udržitelně!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole