Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Druhá vlna Shopping Fever je tu! 

Foto: Unsplash/19.5.2020
Doufáme, že jste si schovali všechny slevové kupony z našich časopisů! Nyní je konečně využijete naplno! A pokud je náhodou nemáte, můžete je zakoupit v naší aplikaci! Za ty skvělé slevy to jistě stojí! 

Slibovali jsme vám, že o své oblíbené nákupy v kamenných prodejnách se slevami až 50 % nepřijdete a tady jsou! Další vlna Shopping Fever se uskuteční již ve dnech 29.5.-31.5., tak si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost!  

Kupony v tištěné příloze se mohou lišit od aktuální nabídky. Proto jsme pro ty z vás, které mají časopisy ELLE, JOY a Marie Claire se slevovou přílohou (dubnová vydání), připravili vylepšení. Díky unikátnímu kódu, který naleznete na první straně přílohy, si v aplikaci zdarma odemknete aktuální nabídku. Teď už vám žádná sleva nebo dárek rozhodně neuteče! 

Aplikaci můžete stáhnout ZDE 

Bohužel vám však musíme oznámit, že v návaznosti na vládní opatření proti šíření Covid-19 musíme zrušit ohlášené meeting pointy s výdejem dárků za nákupy v obchodních centrech Westfield Chodov, Centrum Černý Most a IGY České Budějovice. Tam se sejdeme opět až příští rok, až to bude bezpečné!  

PRO ZAJIŠTĚNÍ MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOSTI PROSÍM DBEJTE NA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL PŘI POHYBU V OBCHODNÍCH CENTRECH:   

Do centra vstupujte pouze s rouškou či s jinou ochranou nosu a úst. 

Využívejte dezinfekce instalované u vstupů do center, na infostáncích a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum. 

Dodržujte rozestupy alespoň 2 metry od dalších zákazníků. Buďte ohleduplní k seniorům a dejte jim při nákupu přednost. Vyhrazené hodiny jsou od 8 do 10, a to v potravinách, lékárnách a drogeriích. 

Bude-li to jen trochu možné, preferujte bezkontaktní platby. 

Pokud se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál. 

Užijte si své nákupy se slevami a buďte prosím opatrní! Doufáme však, že se těšíte stejně jako my!  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama