Přejít k hlavnímu obsahu
Dress code
Marie Claire přináší již podruhé Dress Code Masterclass - seriál inspirativních videí plných rad a tipů. Videi provází stylistka Šárka Štursová, která prozradí, jaké kousky by neměly chybět v žádném šatníku, co patří mezi kosmetické nezbytnosti každé ženy nebo jak se obléci na koktejlovou party.
dress_coming

DRESS CODE: Bad hair day 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/3.9.2018
Známe to každá. Zazvoní budík. Budík je okamžitě zaklapnut. Spaní pokračuje. Následuje prvotní šok a klasické ranní nestíhání. Ovšem co dělat, když vaše vlasy nechtějí spolupracovat s tíživým časovým harmonogramem? 
 

Také milujete ten pocit čerstvě umyté hřívy, který vytváří zdání, že byste klidně mohla dobýt svět? (Kdybyste chtěla, samozřejmě!) Jenže naše kadeře občas prostě nechtějí poslouchat, a to speciálně v okamžicích, kdy byste to zrovna nejvíce potřebovala. Jak je zkrotit během pár minut? To se dozvíte v nejnovějším díle Dress Codu s podtextem bad hair day 

Stylistka Šárka Štursová spolu se svým kamarádem kadeřníkem Pavlem vám ukážou, jak během chvilky vykouzlit ty nejjednodušší účesy, které jsou praktické i elegantní zároveň. Falešný či hladký culík nebo zamotaný drdol to jsou klasiky, které nikoho neurazí a vy se v nich budete cítit dobře i když si budete ráno před zrcadlem připadat, že byste potřebovala spíše paruku. Nebojte se. S námi zvládnete i časový pres 

DRESS CODE: Bad hair day 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole