Přejít k hlavnímu obsahu
Dress code
Marie Claire přináší již podruhé Dress Code Masterclass - seriál inspirativních videí plných rad a tipů. Videi provází stylistka Šárka Štursová, která prozradí, jaké kousky by neměly chybět v žádném šatníku, co patří mezi kosmetické nezbytnosti každé ženy nebo jak se obléci na koktejlovou party.
dress_coming

Vše, co potřebujete ve vaší kosmetické taštičce

18.6.2018
Jaký typ lidí navštěvuje obchody s kosmetickými produkty? Buď tam někdo chodí pravidelně omrkávat a zkoušet novinky nebo je to taková ztracená duše, co bloudí mezi regály a vlastně neví, co přesně hledá – pokud je to váš případ, poradíme vám s výběrem toho nejzákladnějšího!

1. Péče o pleť je základ

Představte si, že je vaše pleť malířské plátno. Pokud chcete vytvořit umělecké dílo, na špatném plátně vám to moc dobře nepůjde. Nejlépe se maluje na čistém a hladkém povrchu. Nepodceňujte péči o pleť, a to především v tu chvíli, kdy začnete denně čelit stresu, který může udělat na pleti pořádnou neplechu. Doporučujeme používat sérum (například kultovní Lancôme Advanced Génifique sérum) pod kvalitní denní i noční krém, které vám zaručí kvalitnější vstřebání následné péče a zvýší její účinky. Sérum rozjasní vaši pleť a dodá ji hydrataci. A co je více? Můžete ho používat v jakémkoliv věku!

2. Pleť jako porcelánová panenka

Mnozí z nás mají na obličeji barevné žilky, tmavší či světlejší místa nebo nedokonalosti, na které nechceme příliš upozorňovat. Abyste dosáhli sjednocené pleti, měli byste zkusit make-up. Lancôme Teint Idole Ultra Wear je velmi populární mezi beauty milovnicemi. Ačkoliv je vysoce krycí a dlouhodržící, nikdy nebudete mít pocit masky na obličeji vzhledem k lehké textuře. Navíc obsahuje ochranný faktor SPF15 – ten vám pomůže udržet mladistvou pleť.   

3. Zářivý jas

Pokud vás (nejen) po ránu trápí unavená a mdlá pleť, vyměňte hrnek oblíbené kávy za ovocný fresh a investujte do kvalitního rozjasňovače. Stačí několik kapek pod oči, na hranu nosu nebo kolem rtů a na své pleti uvidíte zázraky. Kromě toho, že pleť bude vypadat zdravější a jasnější, i make-up na vaší pleti bude vypadat přirozeněji. My si oblíbili kouzelné pero Touche Éclat od Yves Saint Laurent se šikovným štetečkem, se kterým je nanášení úplná hračka!

4. Sladká pusa

Stává se vám, že si ráno pečlivě nalíčíte pusu a když dorazíte do práce, tak je rtěnka pryč? Toto se vám s rtěnkou Tatouage Couture od značky Yves Saint Laurent nikdy nestane. Jak už samotný název rtěnky napovídá, po aplikaci budete mít pocit, že barva splynula s vašimi rty. Má příjemnou texturu, rychle schne a drží jako přibitá, což především ocení ti, kteří každou chvíli nervózně odbíhají na toaletu se zkontrolovat a přelíčit. Pracovní obědy, divoké večírky, vášnivá líbání... Nic není problém!

5. Jste to, jak voníte

Když už si myslíte, že po aplikování makeupu a rtěnky jste ready vyjít z domu, tak vás bohužel musíme zklamat – připravená budete až po několika aplikacích parfému, který podtrhne vaši osobnost. Jste-li spíš něžná duše a hledáte něco velmi ženského, zvolte kombinaci svěžího s květinovo-ovocným tónem. Giorgio Armani Sì Passione je vůně inspirována sebejistou ženou, která se nebojí rozhodovat o svém životě. Nejste to náhodou vy?

1. Sérum Advanced Génifique, Lancôme; 2. Make-up Teint Idole Ultra Wear, Lancôme ; 3. Rozjasňovací pero Touche Éclat, Yves Saint Laurent; 4. Vůně Sì Passione, Giorgio Armani ; 5. Rtěnka Tatouage Couture, Yves Saint Laurent

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole