Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DRESS CODE: Kosmetické nezbytnosti 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/13.9.2018
Seznamte se s námi s každodenním ranním beauty maratonem, díky kterému budete ve finále vypadat naprosto skvěle!
 

Ráno není nikdy času nezbyt. Ideální by samozřejmě bylo, kdybychom se osprchovaly, umyly si vlasy, vyčistily zuby a mohly vyrazit za novým dnem. A samozřejmě bychom vypadaly jako z plakátu... Jenže my v ideálním světě nežijeme. Proto potřebujeme spousty kosmetických produktů, abychom se těm dokonalým vyphotoshopovaným slečnám z reklam, alespoň trochu podobaly. Nebo abychom zkrátka vypadaly jako naše nejlepší já.  

Vlasy 

Vaše kadeře potřebují soustavnou a dynamickou péči. Šampon z drogerie je sice fajn, ale není vhodný pro dlouhodobé užívání. Stylistka Šárka Štursová radí vsadit na přírodní látky. V její sprše nikdy nesmí chybět produkty značky Maria Nila a nedá dopustit ani na arganový olej.  

Pleť 

Začněte váš kosmetický rituál vždy odlíčením! Tento krok mnoho z vás dělá pouze večer, ale ráno je to stejně tak důležité. Pokud si po probuzení vyšetříte trochu času, určitě si také udělejte masku. Díky ní bude vaše pokožka připravená na celý den a stane se odolnější vůči všem vnějším vlivům (Pozor! Na vašeho hrozného šéfa to asi fungovat nebude). Dalším krokem by měl být nějaký denní krém, ovšem my pro vás máme super tip! Osvědčilo se nám totiž místo něj kvalitní sérum Advanced Génifique od Lancôme a používáme ho jak ráno, tak večer.  

Make-up 

Nikdy není na škodu přirozené kráse trochu pomoci, proto se dostáváme do poslední, dekorativní fáze. Základem dokonalé pleti je samozřejmě make-up. Ten volte vždy takový, který na vaší tváři nevytvoří nehezkou masku. My jsme vybrali skvělý Teint Idole Ultra Wear od Lancôme. Pro ranní korekci kruhů pod očima použijte i rozjasňující pero. Pak už jen řasenku a rtěnku a rychlý základní beauty look je u konce! Přejeme vám krásný den.  

DRESS CODE: Kosmetické nezbytnosti

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole