Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DREAM BIG: Žijte ohleduplně k naší planetě a realizujte se!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/11.9.2019
Snít o lepším zítřku nestačí. Začněte na něm pracovat! 
Reklama

Všichni to známe. Máme v hlavě spoustu nápadů, chtěli bychom něco v životě změnit, pracovat na sobě a jít za svými sny, ale udělat ten krok do neznáma se nám buď nechce a nebo nevíme jak... Je na čase to změnit! Přijďte na konferenci Dream Big 4. listopadu 2019 do Cubex Centra Praha. Vezměte osud do svých rukou a pomozte přispět k lepší budoucnosti nás všech!

Pro koho je konference určená?  
Koncept konference je vytvořený pro všechny mladé ženy, které na sobě chtějí pracovat, hledají nové výzvy a zároveň jim není lhostejné životní prostředí a budoucnost naší planety. Pomůžeme vám orientovat se v tématech ekologie, udržitelné módy a zároveň s pomocí odborníků poodhalíme, jaké dovednosti budou pro váš budoucí rozvoj ty nejdůležitější, ať už se rozhodnete dělat cokoliv.

V první části přednášek se zorientujete ve světě zodpovědné módy. Jak nakupovat, abyste neškodila planetě? Co dělat se starým oblečením? Z čeho se vyrábějí recyklované materiály? Jak se mění "sustainable politika" firem? A vůbec, jaké značky sdílejí vaši "eko fashion" filozofii? Na všechny tyto otázky vám dají naši speakeři odpovědi! 

V druhém bloku jsme pro vás připravili sérii interaktivních přednášek pro váš osobní rozvoj. Postupně si osvojíte tyto dovednosti: Kritické myšlení, Komplexní řešení problémů, Visual sketching a zákonitosti kreativity. Tyto nově nabité schopnosti vám pomohou lépe dosáhnout vašich cílů jak v kariérním, tak v osobním životě. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit sami a staňte se lepší verzí sebe sama! 

Koho na konferenci potkáte?  
Dream Big je hlavně o vás! A proto jsme pečlivě vybrali inspirativní osobnosti, které se s vámi podělí o své úspěchy i neúspěchy a pohled na svět. Těší se na vás Zorka Hejdová, Ben Cristovao, Dara RolinsJiří Kalfař, Pavlína Louženská, Aneta Martinek a další skvělí hosté...

Jak sehnat lístky? Vstupenky na konferenci Dream Big seženete snadno na webu:  https://konference.marieclaire.cz/dreambig/#vstupenky. Jejich cena, pokud je zakoupíte do 30. září je 1490 Kč. Po předplatitele 1190 Kč. K těmto Early Birds lístkům navíc dostanete krásný kosmetický balíček vlasové péče L’Oréal Professionnel v hodnotě 1100 Kč!  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama