Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DREAM BIG: Podívejte se, jak probíhala loňská konference

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/18.9.2019
Slyšeli jste Dream Big, ale váháte s koupí lístků? Podívejte se na to, jak probíhala loňská konference a již váhat nebudete! 

Dne 4. 11. se v prostorách Cubex Centra v Praze uskuteční již třetí ročník oblíbené konference Dream Big, kde by neměla chybět žádná mladá žena, která hledá nové výzvy, chce rozvíjet své schopnosti a zároveň jí není lhostejné životní prostředí a budoucnost naší planety. Celý koncept pomůže orientovat se v tématech ekologie, udržitelné módy a zároveň s pomocí odborníků poodhalí, jaké dovednosti budou důležité pro budoucí osobní rozvoj. 

Loni v listopadu jste se mohli účastnit Dream BIG 2018 s podtitulem Girl Power, kde jsme přivítali přes 500 mladých dívek a žen, které si užily fantastický den a mnoho se naučily.

Na konferenci, kterou vtipně a pohotově provázela Zorka Hejdová, jsme představili 20 hostů. Mezi jinými i Slovenku Petru Cross z Kalifornského ústředí Googlu, která se podělila o svůj recept na to, jak si získat respekt v převážně mužském světě IT a všem připomněla, jak důležité je umět se pochválit a být na sebe pyšná.

Modelka a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková zdůraznila, že v životě se dá hrát i se špatně rozdanými kartami, pokud si člověk nepřestane vážit sám sebe a módní designérka Alex Monhart povyprávěla o své někdy trnité cestě mezi české módní ikony. Slzy smíchu ze všech přítomných vyloudil youtuber Kovy, který svým vystoupením potvrdil, že když se člověk nebere úplně vážně, život si pak dokáže daleko víc užít.

Dívky a dámy si mohly nechat diagnostikovat stav své pleti, nalíčit i učesat od profesionálů, podívat se na trendy v business & casual módě a vyhrát hodnotné dary od partnerů. Goody bag s kosmetikou a dalšími dárečky, včetně aktuálního čísla Marie Claire si pak odnesly všechny účastnice. O vynikající jídlo se postarala vyhlášená restaurace SaSaZU.

Vstupenky na letošní konferenci koupíte snadno na našem webu. Jejich běžná cena je 1490 Kč. Ovšem koupit si je můžete do 30. září za akční cenu 1190 Kč. K těmto Early Birds lístkům navíc získáte navíc krásný kosmetický balíček vlasové péče L’Oréal Professionnel v hodnotě 1100 Kč! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama