Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DNY MARIANNE: Užijte si nejlepší nákupní akci roku naplno!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/20.8.2020
Zjistěte s námi, kde ušetříte, jaký pro vás letos chystáme doprovodný program, jak získáte slevy až 70 % a ještě mnohem více! 
Reklama

Rok se s rokem sešel a jsou tu opět DNY MARIANNE! Letos se na ně těšíme víc než kdy dřív, protože je vnímáme jako návrat k normálu a příležitost k tomu nastartovat českou ekonomiku. Pojďte do toho s námi! Víkendová nákupní akce plná slev se koná v Česku i na Slovensku v termínu 18.9.-20.9. Už se těšíte tak jako my? 

NÁKUPY  
Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  až 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne (vychází 20.8.) nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Od 20. srpna si Marianne i s kupony můžete objednat až domů do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz 

MARIANNE LOUNGE   
Letos jsme pro vás připravili  osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Těšíme se na shledání v  Praze hned na čtyřech místech (NC Palladium, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ostravě (Forum Nová Karolina) a konečně také v Brně (NC Královo Pole). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Avion Shopping Park). 

DÁRKY ZA NÁKUP 
Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů. 

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVA 
Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. 

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE 
Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2020  

Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne pište prosím na: dnymarianne@burda.cz 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama