Přejít k hlavnímu obsahu

Dny Marianne se blíží! Už máte staženou aplikaci?

text: redakce Marie Claire foto: Unsplash/9.9.2019
Nestihli jste si pořídit zářijové číslo se slevovými kuponky na Dny Marianne? Nevadí, zakoupit si je můžete i v aplikaci, která má navíc spoustu užitečných funkcí.

Po téměř dvaceti letech přináši Marianne alternativu ke klasickému vystřihování kupónů. Někdo si zkrátka rád listuje časopisem, někdo zas ctí dobu digitalní. Marianne má řešení pro všechny. Pokud patříte do druhé skupiny, rozhodně si nezapomeňte stáhnout skvělou aplikaci s příhodným názvem Dny Marianne. Výborně si rozumí s iOS i Androidem a je neskutečně vychytaná, protože jsme na ni spolupracovali se značkou Samsung. Tak nezapomeňte, už tento víkend! 

Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knihy Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebe.

Pro případné dotazy ohledně aplikace, prosím kontaktujete zákaznickou službu Dny Marianne: ·Email: dnymarianne@burda.cz

·Tel: 725 397 440 Více informací o aplikaci na: http://dny.marianne.cz/cz/application

Přejeme Vám skvělé Dny Marianne plné výhodných nákupů a zábavy!

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole