Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dny Marianne se blíží! Tady je vše, co o nich potřebujete vědět

Foto: Getty images/23.8.2019
Užijte si nákupy se slevou až 70 %, hýčkání v Marianne Lounges, soutěže, doprovodný program a mnoho dalšího. Dny Marianne jsou za dveřmi! 

Letos pořádá společnost Burda International CZ s.r.o. již 19. ročník Dnů Marianne. Víkendová nákupní akce plná slev se koná v termínu 13.-15. 9. v Česku a 12.-15. 9. na Slovensku   

NÁKUPY   
Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  téměř 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Věříme, že se vám na vaše „úlovky“ bude hodit dárková tašku Dny Marianne, tentokrát ale ve zcela novém a neokoukaném designu.     

LOUNGE    
Vůbec poprvé v  historii Dnů Marianne jsme pro vás připravili  osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Těšíme se na shledání v  Praze (na Ovocném trhu a na Chodově), Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Zlíně, Olomouci nebo ve slovenské Bratislavě.     

DÁRKY    
Za nasbírané účtenky dostanete jeden či více dárků. Stačí, když doložíte vaši útratu během Dnů Marianne v  některé z  osmi Marianne Lounges. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků.   

KARTY    
Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. Na Slovensku si tyto výhodnější nákupy užijete s  kartou Mastercard od ČSOB. Vy ještě váháte?    

APLIKACE   
Někdo raději listuje časopisem a užívá si pečlivé vystřihování kuponů z  kuponové knížky, jiní zase nedají dopustit na naši aplikaci Dny Marianne. Skvěle si rozumí s  iOS i Androidem. Co všechno v  ní najdete? Po zadání unikátního kódu z  papírové kuponové knížky se vám zobrazí informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů i navigace, která vás k  nim dovede. Budete mít přehled o programu a nabídce dárků za účtenky v  jednotlivých Marianne Lounges.    

Elektronické kupony si můžete zakoupit přímo v aplikaci za 110 Kč (za tuto cenu dostanete obě kuponové knížky - Marianne i Marianne Bydlení).   

PŘEDPLATNÉ    
Předplaťte si ve vybraných Marianne Lounges  (Praha, Ostrava, Olomouc, Zlín) časopisy Marianne a Marianne Bydlení na rok. K předplatnému navíc dostanete jako dárek jemnou květinovou vůni Mademoiselle AZZARO.   

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE  
Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2019.   

Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne pište prosím na: Email: dnymarianne@burda.cz  Tel: 725 397 440  WWW.DNYMARIANNE.CZ  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama