Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dny Marianne pohodlněji s mobilní aplikací! Jaké v ní najdete výhody?

Archiv
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/3.9.2020
Ušetřete čas a získejte perfektního společníka na nákupy s aplikací Dny Marianne! Stáhněte si ji do svého mobilního telefonu, pokud chcete najít ty nejzajímavější akce a nejvýhodnější slevové nabídky. Také vás bezpečně dovede k nejbližším obchodům a poskytne ty nejaktuálnější informace o akci. Je uživatelsky jednoduchá a navíc za zvýhodněnou cenu 110 Kč získáte jako bonus DVĚ kuponové knížky - Marianne a Marianne Bydlení. 
Reklama

Díky mobilní aplikaci Dny Marianne nebylo nakupování se slevami nikdy jednodušší! Ať už si vybíráte něco na sebe nebo třeba dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to určitě nebudete samy. Pomůže vám sehnat ty nejlepší slevy, ukáže vám nejbližší obchody v okolí a poskytne aktuální informace o programu v jednotlivých Marianne Lounges. Skvěle si rozumí s iOS i Androidem. 

Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knížky Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebeJak na to? Aplikaci si můžete stáhnout třeba hned po naskenování tohoto QR kódu! Nebo ji najdete v App Store a Google Play.

Pokud jste si zakoupili časopis s kuponovou knížkou, kód, který tam naleznete, neodemyká elektronické kupony, pouze zobrazí nabídku. Budete-li chtít kupony i v  elektronické podobě, v aplikaci si je můžete zakoupit.

Čtěte také: DNY MARIANNE: Užijte si nejlepší nákupní akci roku naplno!

 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama