Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dnes už se nikdo nebojí říct, že masturbuje aneb jak se změnil pohled na sex?

Unsplash
Foto: Unsplash/19.9.2020
Ať už o něm mluvíme, či jen cudně šeptáme, k našemu životu patří. Ostatně bez něj by život ani nebyl. Sex, milování nebo pohlavní styk, říkejme tomu, jak chceme, tu byl, je a bude.
Reklama

Svět se mění a s ním seznamování, partnerské soužití i sex. Tedy, abychom byli přesní, něco z toho tu bylo vždycky, jen se o tom tolik nevykládalo, a rozhodně ne nahlas a veřejně. Dnes se už nikdo nebojí otevřeně říct, že je homosexuál, že rád masturbuje nebo má zálibu v sexuálních pomůckách. 21. století je v otázkách sexu rozhodně otevřenější, než bylo to dvacáté. 

Přehlídka penisů 
„Vysvětlete mi někdo, možná spíš z mých mužských přátel tady na FB, co vede některé vaše kolegy k tomu, že ženě (mně), kterou vůbec neznají, posílají fotky svých stojících penisů!“ ptala se před několika dny na sociální síti pohledná a navíc mediálně známá „třicítka“. Diskuse, která se pod jejím příspěvkem rozběhla, byla nadmíru zajímavá. Zapojili se do ní téměř stejnou měrou muži i ženy a ukázalo se, že posílání fotografií mužské chlouby – klidně, nebo spíše především někomu, s kým se neznáme osobně – je zřejmě nový fenomén. 

Zatímco ženy se shodly v odsuzujících komentářích, pánové se nad touto podivnou novou módou vážně zamysleli. Několik diskutujících penisovou exhibici hájilo tím, že ženy často dávají na sítě vyzývavé fotky, sice oblečené, ale s hlubokým výstřihem nebo pozadím v miniaturních plavečkách, a to prý pak může některé muže vést k domněnce, že dotyčná hledá partnera, navíc nepatří ke stydlivkám, a proto by fotografii jejich penisu mohla uvítat. A tak jdou bez otálení na věc. „Možná mají pocit, že to zrychlí akt seznámení, že tak přeskočí kino, večeři, divadlo, výstavu a podobný zbytečnosti...“ vysvětloval jeden z diskutujících. Další dodal, že je to nová taktika, jak rychle sehnat partnerku na sex. „Existuje určité procento žen, které na takovou fotku penisu zareaguje svými intimními fotkami nebo rovnou nabídkami ke styku. Proto to ti chlapi posílají, protože ví, že je to šance na sex. Většinou fotku pošlou hned několika ženám s tím, že se některá chytí,“ napsal další muž s všeříkajícím dovětkem: „Je to prostě vzkaz: Chceš sex?“

Celý článek si přečtete v říjnové Marie Claire, kterou najdete právě teď na stáncích nebo si ji můžete objednat na našem webu. Doprava zdarma!      

Čtěte také: (S)expertka odpovídá na vaše nejgooglovanější otázky ohledně orgasmu

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama