Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

DIANE KRUGER: Nechtěla jsem se jednou probudit a zjistit, že jsem moc stará na to, abych byla matkou

Foto: Archiv/14.8.2019
Přiznává, že za jejím úspěchem stojí disciplína a oběti. Do kin se vrací v roli špionky a touží v sobě probudit jinou Diane. Méně introvertní, protože to ji trochu mrzí, jak vyplynulo mezi řádky. Přiznává, že miluje dobré jídlo. V současnosti žije s lovcem zombies ze seriálu „Živí mrtví“, kterého ztvárnil Norman Reedus, a má s ním dcerku, jejíž jméno zatím neprozradila. Setkali jsme se s ženou, která není zas až tak klidná, jak říká.

Když jsme se viděli naposled, nic se vám nedařilo – těsně po sobě jste přišla o babičku a tchána a právě jste se rozešla s přítelem, hercem Joshuou Jacksonem. Teď se zdá, že se vám daří lépe.
(Směje se.) Ano, přesně tak, daří se mi mnohem lépe! Jsem zamilovaná, v 41 letech jsem porodila první dítě. Život už je takový, jednou jste dole, jednou nahoře.

Měla jste tušení, že se vše takto zlepší?
Nemyslím si, že bych si tehdy cokoliv představovala, ale přála jsem si, aby to temné období skončilo. Na chvíli jsem přestala pracovat, a to mi prospělo. Pomohl mi také úspěch filmu „Odnikud“, takže jsem věřila, že se děje něco nového. Nastartovalo to velmi šťastné období mého života bohaté na pozitivní zvraty.

Pamatuji si, že jste říkala: „Nechci se jednou probudit a zjistit, že jsem moc stará na to, abych byla matkou.“ Ničila vás tato obava?
Ne, neměla jsem z toho strach. Žila jsem s myšlenkou, že pokud to nepřijde, nebude to žádné drama. Ale hlodalo to ve mně, protože jsem vždy snila o tom, že založím rodinu. Sama jsem totiž v podstatě žádnou neměla. Ale s muži, kteří se mnou sdíleli život, na to nikdy nebyl ten správný čas. Náhoda vsadila ve hře osudu na dobré číslo.

Stále ještě nechcete prozradit jméno vaší dcery?
Ne. Ani den narození. Život v New Yorku je občas peklo, když jste trochu známý. My s Normanem nemůžeme jít jen tak ven, paparazzi na nás stále útočí. S fanoušky seriálu „Živí mrtví“ jsme zažili pár podivných momentů. Naši dceru musíme před tímto šílenstvím chránit.

Celý rozhovor si přečtete v zářijové Marie Claire, kterou najdete právě teď na stáncích. 

Čtěte také:
10 celebrit, které se rozhodly nemít děti
Nemáš děti? Tak plať!
Nejšťastnější jsou single a bezdětné ženy. Proč?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama