Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Darujte letos k Vánocům krásnou pleť

Foto: Foreo/17.12.2019

Letošní Vánoce mohou být plné luxusní péče o pleť díky krásným dárkovým setům FOREO. Švédská beauty-tech značka uvedla na český trh 3 sady ve stylu „Picture Perfect“, které se skládají z oblíbených FOREO produktů, aby splnily sny všem milovníkům krásy. Sady obsahují přístroje pro dokonale čistou pleť z řady LUNA, inovativní masku UFO a pro sportovní nadšence limitovanou edici - sadu čištění pleti po sportu, která dokonale vyplňuje prázdné místo mezi péčí o pleť a péčí o sebe!

Pokud denně pečujete o svou pleť, LUNA 3 a Serum Serum Serum pro Vás bude příjemným překvapením pod stromečkem. LUNA 3 je novinkou na trhu čištění pleti a jedná se o nejjemnější přístroj pro dosažení dokonalé pleti. Sérum svými mikrosložkami pečuje o mladistvý vzhled a skvěle doplňuje LUNU 3. Tato Picture Perfect sada pečuje o jedinečný vzhled pleti po celý rok bez nutnosti filtrů…

 LUNA 3 & SerumSerum Serum 30ml, Notino.cz, 5 399 Kč

Vaši blízcí, kteří berou péči o pleť stejně vážně jako péči o tělo, jistě ocení sadu Picture Perfect s LUNA fofo. Sportovní dárek je složen z láhve na vodu, Micro-Foam cleanseru 20ml a malého chytrého trenéra - ikonické LUNA fofo. Celá sada se prakticky nachází v láhvi, což z dárku činí ideální výplň vánoční punčochy a určitě se stane nezbytnou součástí výbavy sportovní tašky. LUNA fofo dokáže svými algoritmy a umělou inteligencí informovat o návycích pleti uživatele, který tomu může přizpůsobit svůj čisticí rituál, aby vyhovoval podmínkám pleti.

 LUNA fofo & Micro-Foam Cleanser 20ml se sportovní lahví, Notino.cz, 2 574 Kč

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama