Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Darujte k vánocům krásu v hravém balení

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Kiehls/3.12.2018
Byli jste letos hodní na svou pleť?

Co letos nadělit svým blízkým? Ponožky? Bačkory? Nebo snad obálku plnou peněz? To nezní moc poeticky... Co takhle jim dát krásu a mládí v roztomilém balení? Darujte těm, co máte rádi, kosmetické produkty Kiehl's. Nejen, že zahřejí u srdce svým hravým vánočním obalem, ale také dopřejí pokožce potřebnou péči, kterou v zimě vyžaduje. Přírodní kosmetika Kiehl's má dlouholetou tradici a její vysoce účinné složení dokáže doslova zázraky. A kdy jindy se stávají zázraky než o Vánocích? Nechte toto kouzelné období, aby vykouzlilo úsměv na vaší mladistvé pleti vám i vašim nejbližším.  

A pokud jsme vás nepřesvědčili my, že tohle je ta správná volba dárku, podívejte se sami. Tyhle krásné vánoční sety jistě pomohou v rozhodování. Aby ne, navrhl je umělec Andrew Bannecker. A pokud si je koupíte v butiku Kiehl's, dokonce vám je i nádherně zabalí. Vánoční kolekci najdete zde.

A my pro vás máme také malé vánoční překvapení! Nakupte na webu Kiehl's a získejte při použití kódu „UFC“ k nákupu deluxe miniaturu hydratační péče Ultra Facial Cream a při použití kódu „MASKA“  jednu deluxe miniaturu pleťové masky dle vlastního výběru. To vše exkluzivně do 31.1.2019. 

Vánoční sety Kiehls

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole