Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dara Rolins vás namotivuje svým příběhem na konferenci Dream Big

Foto: Robert Vano/21.9.2019
Od malička slýchala potlesk a uznání, jenomže chtěla jít vlastní cestou – i za cenu ukročení ze slávy. Byly doby, kdy se cítila bezradná, ale je bojovník, a to nejen v muzice. Ani v lásce nedělá kompromisy, ale jak bolí zlomené srdce, dobře ví. Přijďte si ji poslechnou na konferenci Dream Big 4. listopadu 2019 do Cubex Centra Praha.
Reklama

Jdete si svojí cestou. Víte, kam po ní kráčíte?
To je o té cestě, nemám to přesně naprogramované. Miluju svoji svobodu. Já jsem taneční, jsem energie, baví mě dělat věci, které nebudou tolik úspěšné, ale budou naprosto popisovat mě, můj charakter. Proto tu jsem tak dlouho, protože je to autentické. Věděla jsem hned zkraje, že tahle cesta je spolehlivá, ale dlouhá. A mám v plánu po ní ještě několik let úspěšně kráčet.

Jakou roli na té cestě hrají peníze?
Podstatnou. Živím několik lidí, už dávno to není jen o mně, mám tým – tanečnice, dva manažery, jednoho na hudbu a druhého na svoji spolupráci s komerčními značkami, kterých mám aktuálně pět na roční nebo i dlouhodobější kontrakty. Občas někdo nový přikročí, osloví mě a já si z té nabídky pak pečlivě vybírám, s kým a jakým způsobem začnu spolupracovat. Ale nedělá mi žádný problém i zajímavou nabídku odmítnout, protože vím, že se nemůžu spojovat s produktem či značkou jen proto, že mi nabídli ranec. Vše, čeho se dotknu a o čem řeknu, že mi chutná nebo že to používám, je realita, žádný reklamní trik.

Šlápla jste někdy vedle?
Asi by se to stalo, kdybych neměla kolem sebe spolehlivé rádce a v sobě tu vlastnost, že nemám problém nechat se přesvědčit, že to není dobrý krok, a nebudeme to tím pádem dělat. Netrvám si za všech okolností na svém. Až na muziku tedy. Tam to mám trochu jinak, tam jsem větší oříšek, ale zase vím, že je to správně, protože většinou ostatní čekají na to, jak to já vymyslím.

Umíte tedy přijímat kritiku?
Teď ano, nemám s tím problém. I když – nestává se mi to často. Asi právě proto, že netlačím na pilu, vnímám realitu bez filtrů takovou, jaká je, a netrápí mě vrásky ani věk.

Pochybujete někdy o sobě?
Jasně, to bych nebyla normální. Ale mám v povaze víc z bojovníka a vidím věci z lepší stránky. Mám to tak celý život.

A víte proč?
Protože jsem vychovávaná v lásce. Mí rodiče mě objímali, byli na mě laskaví, nepochybovali o mně a věřili mi. To je pro dobrý život naprosto klíčové. Vychováváme tak s jejím otcem Matějem Homolou i naši dceru Lauru a ona se pořád směje, je šťastná. Cokoli chce vyzkoušet či vidět, jsme pro. Plníme její sny a přání.

Dara Rolins bude jednou z mluvčích na konferenci Dream Big – Go For It, která se koná 4. 11. 2019 v pražském Cubex Centru. Vstupenky koupíte snadno na našem webu. Jejich běžná cena je 1490 Kč. Ovšem koupit si je můžete do 30. září za akční cenu 1190 Kč. K těmto Early Birds lístkům navíc získáte navíc krásný kosmetický balíček vlasové péče L’Oréal Professionnel v hodnotě 1100 Kč! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama