Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dalším hostem podcastu SUPERŽENY je Lilia Khousnoutdinová

Foto: Instagram Lilia Khousnoutdinová/1.1.2020
Bohyně, podnikatelka, kněžka, publicistka, milovnice draků, návrhářka, cestovatelka (a duší revolucionářka), hluboce zamilovaná do Bhútánu, kam vede i výpravy a vypomáhá s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru, Spoluzakladatelka Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel, Členka správní rady a zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko, Autorka čtyř knih s ženskou tématikou, včetně velmi populární knihy Ženské příběhy... to všechno a mnohem více je Lilia Khousnoutdinová! 

Vystudovala politologii a historii na nejprestižnější univerzitě světa v Oxfordu a jejími semináři prošlo 4000 žen. Lilia Khousnoutdinová je sice partnerkou miliardáře, ale v zásadě žije stejně, jako když ho ještě neznala. Je mimo jiné ceremonialistkou, zajímá ji tedy, jak provést člověka velkými životními změnami smysluplným způsobem, ale je také úspěšnou podnikatelkou, která vybudovala prosperující firmu s výrazným etickým přesahem. Zjistěte o ní více v novém podcastu Marie Claire! 

Další díly podcastu Superženy můžete poslouchat na SpotifyApple Podcasts nebo na našem webu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama