Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Cože? Amy Winehouse vyrazí na turné!   

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/16.10.2018
Celá show bude trvat 75 až 110 minut, ale nebude to trochu morbidní?  

Rodina Amy Winehouse oznámila, že se v roce 2019 uskuteční turné slavné zesnulé zpěvačky. Asi si právě říkáte, jak je tohle možné a napadají vás morbidní myšlenky... Nebojte se, nikdo nebude vstávat z hrobu - zpěvačka bude vystupovat jako hologram.  

“Projekce” Ammy bude zpívat digitálně upravené písně a doprovodí ji živá kapela. Otec zpěvačky se nechal slyšet, že vidět svou dceru ještě jednou koncertovat pro něj bude splněný sen, který ani nedokáže popsat slovy. “Hudba naší dcery se dotkla milionů lidí. Takto může její odkaz dále pokračovat novým a průkopnickým způsobem,” řekl. Mitch Winehouse také uvedl, že výtěžek z turné půjde na charitu Amy Winehouse, která vzdělává mladé lidi ohledně drogové a alkoholové závislosti a podporuje jedince, kteří s takovými problémy sami zápasí.  

Pokud vás z tohoto nápadu lehce mrazí, věřte, že nejde o jediný takový počin. Technnologie hologramu je již celkem běžnou záležitostí, a tak dnes můžete vidět vystupovat například TupacaBillie HollidayWhitney Huston a další... Dokonce i kapela Abba oznámila, že tuto technologii zahrne do svého očekávaného turné. 

Pokud se již teď nemůžete koncertu Amy Winehouse dočkat, nenechte si ujít také dokument o jejím životě Back to Black, ve kterém se můžete shlédnou ještě nikdy nezveřejněné záběry své oblíbené zpěvačky a také nové rozhovory s jejími spolupracovníky Markem Ronsonem a Salaamem Remim. Dokument spatří světlo světa již v listopadu.  

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole