Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Co si počít s šedinami?

Foto: L'Oréal/12.12.2019
Šedivé vlasy už nějaký čas patří k módním trendům a žen, které se ve vyšším věku záměrně nebarví, přibývá. Šedinám dokonce propadly i některé mladé ženy, které si je nechaly vytvořit u kadeřníka. Jenže co dělat, když nám nesluší?

Ano, je to tak. Navzdory módnímu diktátu ne každá žena vypadá v šedinách upraveně a ne vždy se její vlasy mohou pyšnit atraktivním stříbřitým nádechem. Pěkně napohled většinou vypadají šediny u světlých typů, na rozdíl od tmavovlásek, kterým se vlasy s přibývajícím věkem mění na neurčitý hnědošedý odstín. Stříbrná, perfektně sestříhaná hustá hříva působí rozhodně přitažlivěji než řídké prokvetlé vlasy. Proto by si každá žena měla pečlivě rozmyslet, jestli svým šedinám dá prostor. Nezáleží totiž jen na kvalitě jejích vlasů, ale i na tónu pleti. V šedinách může vypadat mnohem starší, než odpovídá skutečnosti, a působit spíše unaveným dojmem.

Sbohem šediny
Pokud tedy máte jasno, že svým šedinám chcete dát vale a přitom působit přirozeně, zkuste permanentní barvu na vlasy Excellence Creme od L´Oréal Paris. Produkt obsahuje Pro-Keratin a Ceramidy, které šediny perfektně skryjí a vlasům dodají intenzivní odstín po dobu až šesti týdnů. Účinná látka Ionene G navíc proniká hluboko do nitra vlasového vlákna a tím ho chrání nejen při samotném barvení, ale i poté. Brunetky i blondýnky si mohou vybírat z celé řady odstínů, které jim poskytnou přirozenou, trvanlivou barvu a zářivý lesk. Sama uvidíte, že vlasy s Excellence Creme jsou odolnější, hebké a vypadají bohatší – přesně tak, jak jste si představovala.

Pryč s odrosty za pár sekund
Další vychytávku na šediny přináší L’Oréal Paris Magic Retouch, což je barevný sprej v několika přírodních odstínech, který během okamžiku překryje šedivé odrosty. Je tedy skvělým zachráncem vašeho vzhledu v případě, že na permanentní barvení nemáte dostatek času. Stačí, když přípravek v malém množství aplikujete na odrosty ze vzdálenosti 10 cm a necháte zaschnout. Poté jen vlasy jemně promnete prsty a upravíte do požadovaného účesu. Na vlasech vám barva vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem. Uvidíte, je to opravdu snadné a rychlé!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama