Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Co je to galvanický peeler a proč ho používat?

Foto: Archiv/8.4.2020
Unikátní, hypoalergenní galvanický peeler, neboli galvanická špachtle Reclar omlazuje pleť, redukuje vrásky, celkově revitalizuje a vyčistí pokožku do hloubky. Benefity červeného a modrého blahodárného světla už nemusíte využívat jen v salonech krásy, ale můžete si je dopřát pravidelně také v pohodlí domova.  

Proč peelier zařadit do svých denních rituálů péče a krásy?  
Unikátní, hypoalergenní galvanický peeler Reclar se zlatou špachtlí vám jako jediný dopřeje tři nepostradatelné služby v péči o vaši pleť: červené světlo – G-RED přináší omlazující péči, modré světlo – G – Blue – vyléčí problémy vaší pleti, Peeling – ultrazvukový peeling vyčistí dokonale pleť.  

ČERVENÉ SVĚTLO – G – RED - omlazující péče slouží především jako anti-age pomocník. K ošetření epidermis, tedy vnější vrstvy kůže, se používá červené nebo infračervené světlo. Červené světlo Reclar stimuluje kolagenové proteiny v pleti, což způsobuje viditelně plnější, hladší a svěžejší pleť. Redukují se také jemné linky a vrásky. Dalším benefitem červeného světla je zlepšení prokrvení pokožky, ta vypadá zdravější a prozářenější. Tuto ultrazvukovou masáž doporučujeme provádět každodenně, cca 5 minut. Podpoří se výživa pleti, čištění pórů a zlepší se celkový stav a elasticita pokožky. Červené světlo galvanického peeleru Reclar také skvěle zapracuje váš oblíbený krém, či sérum hluboko do pleti, čímž se znásobí jejich účinnost. Červené světlo redukuje volné kyslíkové radikály, omlazuje pleť, je účinné proti poškození pleti UV paprsky, redukuje vrásky. Výsledky jsou podloženy klinickými studiemi.  

MODRÉ SVĚTLO – G – BLUE - léčba problematické pleti Modré světlo Reclar se používá zejména na léčbu akné a dalších problémů pleti, jako jsou nevzhledné pupínky, uzlíky, cysty. Ve spojení s červeným světlem si pak poradí i s drobnými jizvičkami, které po akné zůstávají. Modré světlo působí především na mazové žlázy, dokáže však také zničit bakterie, které žijí v pokožce a jsou zodpovědné právě za tvorbu akné a nejrůznějších pupínků. Tato ultrazvuková masáž podpoří výživu pleti, odstranění kožních potíží, zmírnění zánětů a zlepšení akné. Modré světlo G – Blue je také velmi účinné na vstřebávání vitamínů, např. po aplikaci pleťové masky.  

ČIŠTĚNÍ PLETI - PEELING Další důležitou funkcí, kterou galvanický peeler Reclar nabízí je hloubkové čištění vlhké pleti, které se doporučuje provádět 3-4 krát za týden. Když se ultrazvukové vlny rozptýlí ve vodě, rázová vlna dokáže proniknout hluboko do pleti, kde důkladně odstraňuje nečistoty z pórů a povrchu, odumřelé buňky či kožní maz. Ani ty nejlepší kosmetické produkty nepomohou vaší pleti, pokud nebude řádně vyčištěna a póry uvolněny. Hlavice galvanického peeleru Reclar je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost. 

Vyhrajte galvanický peeler Reclar na našem Facebooku! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama