Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Co je to EVALICIOUS?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Evalitious/15.12.2019
Která z nás si nikdy nepřála být módní návrhářkou?    

Konfekce, stále nové trendy a další modely. Módní průmysl toho dnes produkuje nepřeberné množství a každý den už jste vlastně out. Ale ruku na srdce, jak často si koupíte kousek, který vám dokonale sedne, je jako ušitý vám na míru, víte, že ho budete nosit roky a vůbec nic byste na něm nezmělnila? Moc často ne, že? Možná, že je na čase jít na to trochu jinou cestou a navrhnou si oblečení sama. Nebo ho alespoň co nejvíce přizpůsobit svým představám.  

K tomu vám dopomůže nový koncept EVALICIOUS. O co jde? O tvorbu vlastního stylu. Jedinečného šatníku podle vás samotných, díky kterému se budete cítit skvěle při každé příležitosti. Staňte se návrhářem svých vlastních šatů již dnes. Můžete začít zde 

Chcete se dozvědět více? EVALITIOUS dokonale ladí se současnými trendy a aktuálním směřováním módního trhu. Spojuje v sobě styl a krásu zakázkové výroby s dostupností a komfortem klasického nakupování. Jde o jistý návrat ke slow fashion. Jeho cílem je zvýraznit unikátnost každé klientky a udělat ji výjimečnou.  

A co více si přát než se ocitnout v rukou špičkových designérek a zkušených švadlen, které pracují jen těmi nejkvalitnějšími materiály? To, že se zapojíte do celého procesu vám navíc zaručí 100 % spokojenost. Kvalitní zákaznický servis je totiž nedílnou součástí filozofie EVALICIOUS. Klientky mají možnost užít si jedinečný výběr z několika nadčasových variant a tím dosáhnout kýženého efektu, a to s možností jemné úpravy rozměrů tak, aby šaty perfektně seděly.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama