Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Co chcete najít letos pod stromečkem? Vánoční crackers!

Foto: Sephora/24.11.2018
Neradi prozrazujeme překvapení, ale nedá se to vydržet, prostě vám musíme říct, co letos najdete pod stromečkem... a nebo možná taky ne! Protože tyhle kosmetické drobnosti je těžké darovat a nenechat si je pro sebe!

Kompletní dárkové sady se vším, co je třeba pro originální make-up a neodolatelné tělo, super dárky, bonbónky s překvapením, něco pro vášnivé polibky a projasnění pleti, základní sady v super obalech, masky určené nejen na pleť, ale i na vlasy... to jsou vánoční crackers, které najdete v Sephora. Prozáří nejen vánoční večery, ale potěší i po skončení svátků svou užitečností. Jestli ještě nevíte, kde sehnat ideální dárek pro kamarádku, sestru, maminku a možná i babičku, tohle je jasná volba. A možná si jeden nadělíte i sobě. 

Midnight Skincare Surprise – 4 Skincare Products (Cena: 350 Kč)
Obsahuje masku na obličej s vyživujícím a zklidňujícím kokosem. Masku na oční okolí se zklidňující okurkou na kruhy pod očima, masku na nos s ananasem pro vyhlazení a vyčištění pórů a balzám na ruce s mandlemi pro výživu a regeneraci. A to vše v tomto moc hezkém balíčku s kouzelným designem!

Midnight Surprise – Special Eyes Set  (Cena : 450 Kč)
Překvapení zabalené v crackeru na vás vyskočí po jeho otevření: mini Outrageous Extension Mascara a mini konturovací tužka na oči, obojí v té nejtemnější černé...

The Glowy Surprise – Face & Lip Set (Cena : 450 Kč)
Tekutá sametová rtěnka (odstín n°13 Marvelous Mauve), tvářenka a rozjasňující tyčinka. Rozjasní vaši tvář nejen e svátečním období, ale po celý rok.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama