Přejít k hlavnímu obsahu

Citlivá pokožka hlavy? Vsaďte na levanduli!

9.10.2018
Při péči o vlasy věnujeme většinu pozornosti jejich vláknům. Koneckonců právě ty upoutají pozornost na první pohled. Když se však nad tím zamyslíte, zjistíte, že příčinou většiny problémů je nezdravá vlasová pokožka...

Vlasová pokožka, která není dostatečně vyživená, může být podrážděná a projevovat se svěděním a dalšími nepříjemnými pocity. Takovou pokožku je především nutné zklidnit a dodat jí potřebnou hydrataci a výživu. Až v momentě, kdy se vám povede ozdravit vlasovou pokožku, dochází také k regeneraci vlasových vláken, které znovu získají lesk a pružnost.

Skvělou látkou ke zklidnění citlivé pokožky hlavy je levandule. Olej z levandule se často používá v aromaterapii, jelikož pomáhá stimulovat čichové receptory, uvolňovat stres a zmírňovat úzkost. Kromě toho bývá už po staletí využíván ke zlepšení zdraví pokožky, na základě svých zklidňujících vlastností.

Produkty Botanicals Fresh Care Lavender od L’Oréal Paris obsahují směs organického esenciálního oleje z levandule a jedinečné kombinace sojového a kokosového oleje v promašťujícím a krémovém složení. Díky speciálnímu obsahu účinných složek dodávají vaší hřívě vůni a úlevu od nepříjemností s citlivou pokožkou hlavy. Kromě šamponu a balzámu obsahuje řada také speciální předšamponovou péči, která pokožku zklidní a vyživí již během samotného mytí vlasů. Produkt stačí nanést do suchých vlasů, krouživými pohyby vmasírovat a po chvíli důkladně vymýt za pomoci šamponu.

Více informací o původu a způsobu využití levandule pro produkty této řady si můžete přečíst zde.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole