Přejít k hlavnímu obsahu

ČÍNSKÝ HOROSKOP: 2019 je rok prasete. Čeká nás hojnost, bohatství a štěstí 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/3.1.2019
Ale pozor! Vše nemusí být zas tak ideální, jak se zdá na první pohled. 

Prase je dvanáctým znamením čínského zvěrokruhu a patří mu roky 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031, 2043... takže ten, do kterého jsme právě vstoupili, bude v jeho režii.  

Prase je v Číně považováno za chytré zvíře. Má rádo spánek a dobré jídlo. Ačkoliv je označováno za lenivé a lehce nešikovné, je velmi bezelstné, štědré, milé a často může přijít k velkému bohatství. Co to tedy znamená pro nadcházející měsíce (tedy od 5. 12 do 24. 1. 2020)?  

Rok 2019 bude všeobecně velmi pozitivní. Čekají na vás nové příležitosti a pokud se je nebudete bát využít, mělo by se vám dařit velmi dobře. Ačkoliv přeje čínský horoskop novým výzvám, neznamená to, že byste se do všeho měli pouštět po hlavě. Jednotlivé kroky se vyplatí si důkladně promýšlet. Riskantní podniky totiž tak úspěšné nebudou. Jestliže máte dluhy, snažte se je zaplatit. Pokud sedíte na penězích, investujte je. Svezte se zkrátka na vlně bohatství a peněz. Pozor ale! Neutrácejte zbytečně. V tomto roce je nutná i lehká střídmost až askeze k sobě samému, jinak se peníze rozkutálejí a už nenajdou cestu zpět.  

Teď je právě ten pravý čas vystoupit ze své komfortní zóny! Seznamujte se, navazujte nové známosti, ale udržujte i stará přátelství. Vztahy, které letos vybudujete totiž mají velký potenciál být přínosné nebo dlouhodobé.  

Na závěr pro vás máme ale také jedno malé varování. Nenechte se uchlácholit tímto všestranně pozitivním rokem. Prase v sobě totiž podle fengšuej skrývá protikladné elementy - oheň a vodu, a sice přináší blahobyt a štěstí, ale ne klid. Proto se čas od času setkáte i s různými katastrofami, hádkami a problémy, které budete muset překonat. Pozor také na nemoci a epidemie.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole