Přejít k hlavnímu obsahu

Chystá Rihanna svou vlastní módní značku?

Text: Rebecca Diatilová, Foto: Getty Images/4.3.2019
Zdá se, že do čehokoli se Rihanna pustí, má úspěch. Přestože fanoušci již dlouhé tři roky stále čekají na oznámení nového alba, barbadoská zpěvačka mezitím pracuje na vlastní módní značce!

Co se týče přesného názvu značky - ještě není známý. Operativně se hovoří o Project Loud France, který vychází ze zpěvaččiny veleúspěšné desky Loud z roku 2010. Tomu, že půjde o luxusní záležitost, nasvědčuje fakt, že by měla být otevřena pod francouzskou módní společností LVHM (Moët Hennessy-Louis Vuitton). Tato společnost přitom nedala vzniknout nové módní značce od roku 1987, kdy měl to štěstí Christian Lacroix. Samotná zpěvačka by dle své investice měla mít 49,99% podíl. V nabídce má být móda a doplňky pro muže, ženy i děti. Předmětem spekulací jsou i domácí a zahradní dekorace nebo kancelářské potřeby. První náhled na kolekci doplňků jsme měli přímo na Rihanně, kdy před pár týdny vyšla do ulic ve slunečních brýlích, kde si nešlo na postranicích nevšimnout nápisu Fenty.

Vlastní módní značka není pro umělkyni první zkušeností s podnikáním pod vlastním jménem. Již rok je na trhu její značka spodního prádla Savage x Fenty nebo kosmetická Fenty Beauty.

Čtěte také:
IMPÉRIUM RIHANNA: Jak dokázala obrátit slávu v milionový byznys 
Kosmetické impérium aneb celebrita jako značka
Kolik vydělávají celebrity a kdo vede letošní žebříček?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole