Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Chrissy Teigen a John Legend přišli o dítě

Instagram
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/3.10.2020
“Jsme v šoku a cítíme tak hlubokou bolest o jaké normálně jen slýcháte...” 
Reklama

Od oznámení svého nečekaného třetího těhotenství s manželem Johnem Legendem udržuje své followery Chrissy Teigen informované každém detailu. 28. září však byla přijata do nemocnice poté, co měsíc silně krvácela a 1. října odhalila, že o chlapečka přišla v dechberoucím a opravdu velmi smutném příspěvku na Instagramu.  

V tomto sociálním postu Chrissy a John podělili s celým světem o hlubokou bolest, kterou oba pociťují a vysvětlili, že lékaři nebyli schopni zastavit krvácení a chlapeček tak neměl dostatek tekutin, aby přežil, i přes neustálé transfuze. Teigen přitom dříve své fanoušky ujišťovala, že ačkoliv je její placenta opravdu velmi slabá, dítě je v pořádku.  

Chrissy také poděkovala za všechna hezká slova podpory a útěchy i motlitby ze stran fanoušků i známých osobností jako Kim Kardashian, Viola Davis nebo Gabrielle Union. Vyjádřila také svoji vděčnost za svou úžasnou rodinu a život, který díky ní má.  

“V těchto nejtemnějších dnech budeme truchlit a vypláčeme si oči. Ale budeme se objímat a budeme se milovat ještě více, abychom se z toho dostali.” Pár také vysvětlil, že ačkoliv čekali s pojmenováním chlapečka do té doby, než se narodí, začali svému nenarozenému dítěti říkat Jack. “Bude pro nás vždycky Jack. Jack se moc snažil, aby byl součástí naší malé rodiny, a také bude, navždy.” 

Teigen byla v minulosti velmi otevřená, co se týče otázek o jejím těhotenství. Pro CNN uvedla, že se, když dříve přišla do jiného stavu, cítila se vždy velmi “nedotknutelně a bezpečně”, ovšem nyní měla obavy a byla velmi nejistá.  

Čtěte také: Krevní transfuze pomohla ženě v menopauze otěhotnět

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama