Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Chceš bydlet levně? Pošli sexy fotku…

Foto: Unsplash/23.11.2018
„Nájem dohodou, jak ti to bude vyhovovat. Preferuji orální hrátky (nemusí být sex). Ozvi se,“ přistálo mi v mailové schránce, kterou jsem si založila za jediným účelem. Stala jsem se mladou ženou, která má finanční potíže a hledá bydlení. Jako studentka Petra jsem chtěla prozkoumat, jestli nabídky nápadně nízkého nájmu spočívají ve výměně za sexuální služby.

Cecelé čtyři měsíce jsem se na internetu vydávala za smyšlenou osobu, šestadvacetiletou studentku Petru D., která má finanční potíže a nemůže sehnat bydlení, které by si mohla dovolit. S realitou, v níž sex platí jako proměnná, jsem se musela rychle sžít.

Úspěch mám až po několika desítkách minut brouzdání u inzerátu Tomáše, jednoho z mých dopisovatelů. Byl z mála těch, kteří se v inzerátech neschovávali pod vrstvu jinotajů. „Pronajmu pěkné mladé sexy slečně byt ve Vršovicích, 100 metrů čtverečních, velmi levně. Třeba 1000 korun, záleží na tvé vstřícnosti ke mně a vzájemné domluvě,“ stálo v jeho inzerátu. S „díky za upřímnost“ vyřčeným v mé hlavě ihned rozepisuji zprávu z mailu, který jsem si založila teprve před hodinou. „Dobrý den, Tome, sháním bydlení, nabídka mě zaujala. Co si mám představit pod pojmem vstřícnost? Děkuji za odpověď.“ Netrvá dlouho a začínáme si dopisovat. „Ahoj Petro, hledám slečnu, která by byla kamarádkou, milenkou výměnou za bydlení. Pokud tě to zajímá, můžeme si napsat více. Pěkný den,“ vysvětluje mi vzápětí Tomáš. Mailů jsme si vyměnili ještě několik. K finální domluvě jsme se ale nedostali.

Nabídka dalšího muže je nicméně lákavější. Tedy pokud jde o finanční podmínky. Spolubydlení v panelovém bytě v Brně by mě v případě vážného zájmu stálo jen 10 korun za den. Okamžitě píšu Norbertovi, který je autorem inzerátu. Ptám se ho, jestli jde o dlouhodobé bydlení a zda má hodně zájemkyň. Chci vědět, jestli náhodou nejde jen o „atrakci“ pro novinářky. „Jsem v poněkud náročné situaci a potřebuju akutně sehnat bydlení,“ předstírám zájem. Norbert už má ale zjevně s komunikací s mladými slečnami bohaté zkušenosti. Jedná na rovinu. „Ubytování by bylo maximálně na tři měsíce prozatím. Viz inzerát. Zájemkyň je docela dost. Pokud máte zájem, prosím o odkaz na Váš profil na Facebooku nebo Instagramu. Poté Vám sdělím více podrobností,“ nastoluje jasně podmínky. „Díky. Nepoužívám sociální sítě, jen mail… Vadí to?“ píšu mu a dodávám, že jsem brunetka. Přichází další více než jasná odpověď. „Trochu to vadí, jelikož si nemohu ověřit Vaši totožnost a Váš vzhled. Prosím alespoň o fotku...

Celý článek si přečtete v prosincovém čísle Marie Claire, které teď najdete na stáncích. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole