Přejít k hlavnímu obsahu

Charitativní bazar získal za večer 200 000 Kč na pomoc seniorům

Foto: Archiv/7.1.2019
V předvánoční atmosféře proběhl první charitativní bazárek, který pořádaly Luxury Bags a Nadace Krása pomoci. A první ročník dopadl výborně.

V krásných prostorách galerie SmetanaQ se sešly stovky lidí, aby se podívali, jaké kousky Luxury Bags a známé osobnosti věnovali. A rozhodně bylo z čeho vybírat. Své oblečení věnovala nejen zakladatelka nadace Taťána G. Brzobohatá, ale také Jitka Schneiderová, Zorka Hejdová, Aňa Geislerová, Anna Šulcová, Ewa Farná a mnoho dalších osobností.

Koho unavilo probírání se věšáky s oblečením, mohl doplnit energii makronkami nebo se osvěžit sektem. Ve večerní části programu se navíc dražila kabelka Taťány a hrála živá hudba. Atmosféra byla skvělá a opravdu vánoční. Jen během večera se vybralo přes 200 000 Kč na pomoc seniorům. A jelikož pár kousků zbylo, doprodávaly se přes celé svátky v obchodě Luxury Bags.

Celý výtěžek bude použit na pomoc osamělým seniorům. Nadace Krása pomoci jim pomáhá už 10 let. „Děkujeme všem, kteří akci podpořili. Moc to pro nás a naše seniorské klienty znamená. Pomáháme seniorům zajistit různé služby domácí péče tak, aby mohli žít doma a důstojně. Díky spolupráci s Luxury Bags můžeme pomoci dalším lidem. Moc děkujeme,“ říká Taťána G. Brzobohatá.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole