Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Charitativní bazar Be Charity na Žofíně pomůže již potřinácté!

Foto: Archiv/8.11.2019
Nadační fond Be Charity ani letos nezahálí a pro milovníky módy a nakupování připravuje již třináctý ročník tradičního bazaru. Nákupní horečka letos vypukne na svatého Martina dne 11. 11. 2019 od 16 hodin v Žofín Garden Restaurant.

Tato charitativní akce každým rokem stoupá v oblibě. O tom, že má smysl, svědčí jak obdivuhodná výše utržených částek, tak zájem z dalších měst o konání regionální verze bazaru. Jen za poslední tři roky překročily vždy získané částky na pomoc potřebným hranice jednoho milionu korun jen za pražský bazar.

Smyslem charitativních bazarů je nabídnout lidem možnost zakoupit stylové a značkové oblečení a doplňky za zlomek jejich původní ceny a udělat radost jak sobě, tak nemocným spoluobčanům. A že je co nabízet. „Nestoupá jen zájem o nákupy, ale stoupá i počet lidí, kteří pomáhají, a to je na tom to nejlepší,“ říká Barbara Nesvadbová, zakladatelka Nadačního fondu Be Charity. „Přesvědčujeme se o tom dnes a denně, že lidé mají vůli pomoci, ať již věnováním šatů, či dobrovolnictvím v rámci pořádaných akcí,“ doplňuje spisovatelka a filantropka.

I letos budou moci zájemci zakoupit značkové kousky od světových značek, například Prada, Valentino, Louis Vuitton, Pinko, Patrizia Pepe, Celine apod. Vybírat bude možno i z mnoha dalších značek, jakými jsou Cos, Zara, Lindex atd. Opomenout nelze ani modely českých návrhářů – i oni každým rokem pravidelně pomáhají a věnují spoustu krásných kousků. Jmenovat můžeme Beatu Rajskou, Tatianu Kovaříkovou, Miroslava Bártu, Ivanu Mentlovou, Kateřinu Geislerovou, Jiřího Kalfaře, Kláru Nademlýnskou, Petru Balvínovou, Terezu Zimovou a mnoho dalších.

Krásné a zajímavé věci věnují také známé podnikatelky a manažerky, jakými jsou např. Věra Komárová, Ivana Tykačová, Olga Trčková, Ilona Mančíková, Tamara Kotvalová, Lenka Vejvalková, topmodelky Pavlína Němcová, Simona Krainová, Tereza Maxová, herečky Jitka Čvančarová, Patricie Solaříková, Vlastina Svátková, Petra Nesvačilová, manželé Rašilovovi, Míša Maurerová, Kristýna Janáčková, Marika Šoposká, Dana Morávková, Petr Nárožný, dále také zpěvačky Leona Machálková, Monika Absolonová, Hana Zagorová, Ewa Farna, Monika Bagárová, Markéta Konvičková, fotbalista Lukáš Vácha, Olga Menzelová, Petra Eliáš Voláková, moderátoři Petr Vojnar, Josef Mádle, Filip Vaněk a mnoho dalších osobností z mnoha odvětví. Stačí sledovat Instagram @be_charity či FB a dozvíte se více. Každým dnem přibývají nové kousky a noví hvězdní donátoři. Známé osobnosti ale také pomáhají prodávat přímo na akci. Letos můžeme potkat Jitku Čvančarovou, Pavlínu Němcovou, Ivanu Jirešovou, Janu Strykovou, Kateřinu Winterovou, Markétu Hrubešovou, Miroslava Bártu a další…

Zkrátka nepřijdou ani zájemci o supervýhodné nákupy pro dobrou věc i v jiných regionech! Čtvrtý ročník bazaru v brněnské Vaňkovce vypukne 1. 12. od 10:00 hodin. Třetí výročí slaví i Třinec, tam opět v loutkovém sále KD Trisia otevřou od 13:00 hodin. Letos se pyšníme i zcela novými místy! První ročníky se budou konat v Českých Budějovicích v Igy Centru, dne 16. 11. od 13 hodin a 26. 11. zveme také do Hradce Králové. Zdejší bazar v OC Auparku otevírá ve 13 hodin. 

Veškeré finanční prostředky získané z každého charitativního bazaru jsou 100 procenty použity na rehabilitace a zdravotní pomůcky pro děti a osoby s těžkým postižením.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama