Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

“Chandler” se konečně připojil na Instagram. Měli bychom v tom hledat něco víc? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/11.2.2020
Vítáme tě, Matthew Perry!!! Už jsme na tebe čekali!    

O tom, že by se všichni herci z legendárního seriálu Přátelé znovu sešli na jednom místě, se mluví již roky a stále nic... Fanoušci však spekulují o tom, že nyní by se to konečně mohlo podařit. Zatímco jedna z tvůrců Marta Kaufman již několikrát “přísahala”, že k tomu nikdy nedojde, máme jiný zdroj, který má opačný názor.  

Kdo je to, ptáte se? Nikdo jiný než Brad Pitt!!! Ten, když byl tázán na svou bývalou manželku Jennifer Aniston, se kterou se sešel na Golden Globes a poté i na SAG Awards uvedl tajemně: “Občas na Jen narazím, je to dobrá kamarádka a vždy jde o důležité setkání. Vlastně druhé nejdůležitější setkání tohoto roku...”  

Ačkoliv se můžeme pouze dohadovat, o jakém setkání Brad mluvil (ale tušíme, že o tom Přátelském)Jennifer nedávno naznačila v talk show Ellen Degeneres, že by k takovému “reunion” mohlo opravdu dojít. Tedy respektive prozradila divákům, že se “něco chystá”. Každopádně nic zatím není tesáno do kamene. Ovšem díky Matthew Perrymu jsme zažili alespoň takové malé virtuální dostaveníčko. Herec, který v seriálu Přátelé ztvárnil postavu Chandlera Binga, byl totiž posledním členem party, který na této sociální síti chyběl. Předposlední byla právě Jen, která tuto platformu na podzim minulého roku doslova zbořila.  

Matthew Perryho na Instagramu jeho blízcí velkolepě přivítali:

Čtěte také: Nechte všeho, co právě děláte! Přátelé se vrací!!!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama