Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

ČEŠKY V PRVNÍ LINII: Čtěte nový seriál Marie Claire

Text: Barbora Häckelová, Foto: Getty images/24.3.2020
Pandemie ochromila celý svět, ale české ženy se semkly a znovu ukázaly své silné stránky – odhodlání, výdrž, obětavost a neuvěřitelnou dávku energie, s nimiž se starají o pacienty, šijí roušky, rozvážejí je potřebným, nakupují sousedům a dělají tisíce jiných věcí, díky nimž už je jasné, že #spolecnetozvladneme

Marie Claire už odvyprávěla příběh módní designérky Petry Balvínové, která jako jedna z prvních se svými švadlenami usedla za šicí stroj a vyrobila stovky roušek, které pomohou v boji s nakažlivou chorobou. Takových úžasných žen, které bez nadsázky mění svět, je ovšem naše země plná, a proto bychom vám je postupně chtěli představit. Budeme ale potřebovat také vaši pomoc. 

Sociálními médii se rozlévá vlna stories, které nám dodávají tolik potřebnou sílu a naději. Jestli jste narazily na nějaký takový ženský příběh, který by si podle vás zasloužil, aby se o něm dozvěděly i čtenářky Marie Claire, napište nám o něm. Pojďme společně poděkovat všem hrdinkám dnešních nelehkých dní! 

Přečtěte si první díl našeho nového seriálu: ČEŠKY V PRVNÍ LINII: Petra Balvínová začala šít roušky v neděli ráno a skončila vyčerpáním

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole