Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

České instagramové účty, které milujeme!

Text: Rebecca Diatilová, Foto: Instagram/27.11.2018
Vybrali jsme těchto šest českých instagramových účtů, které dokážou zaujmout a u kterých rozhodně nebudete litovat svého follow.
Reklama

1. @AMAZINGPLACESCZ
Kdo by jen řekl, že je v Česku tolik krásných a originálních míst, kde se dá jedinečným způsobem strávit nějaký ten čas. Na tomto účtu je máte všechny pohromadě a navíc každých pár dní zde najdete nové a nové tipy. Na své si přijdou milovníci luxusu, wellness i netradičního ubytování. 

2. @THESIKLS
Po návštěvě instagramu Šiklových budete mít chuť si koupit letenku a odletět do jedné z úžasných destinací, do kterých své followers tato rodina virtuálně přenáší. Manželé @kamilasikl a @ondrejsikl, společně se svým malým synem @elliotsikl a brzy dalším miminkem jsou zkrátka rodinou na cestách na plný úvazek. Jejich společný profil @thesiklscz sledujte pro fotky plné krásných zážitků z cest, osobní profil Kamily pak třeba pro užitečné tipy na zdravý životní styl nebo poznatky o jejím současném těhotenství.

3. @PG_FOODIES
Za zkratkou PG stojí dvojice Petr a Gábi z Kladna, kteří kromě oblíbeného instagramového profilu mají také blog o zdravém jídle (www.pgfoodies.com). Oba je spojuje láska k vaření a to především k vytváření zdravé stravy. Začínali na paleo a primal stravě, nyní připravují pokrmy bez kravského mléka a lepku. Jak sami říkají, chtějí dokázat, že zdravé jídlo nemusí nutně znamenat nudné či bez chuti. Což je ostatně něco, čemuž není těžké uvěřit - stačí se podívat na jejich profil.

4. @DUHOVKAINK
Originální tetování vám vytvoří Duhovka, která své kresby tvoří ruční metodou handpoke. Jejím poznávacím znamením jsou jemné květiny, česká slova a nekonečně dlouhé abstraktní linie. Pokud si ovšem rozhodnete ozdobit své tělo obrázkem od Duhovky, budete muset nějaký ten čas počkat, její kalendář má totiž plno na několik měsíců dopředu.

5. @LOUKYKVĚT
Loukykvět je rozkvetlé místo kousek za Prahou, kde najdete nejrůznější druhy květin, včetně těch, které nejsou běžně v květinářstvích k dostání. Tato květinová farma pořádá také workshopy, kde si sami přímo z pole natrháte květiny a následně se je naučíte vázat. Loukykvět rovněž dodává květiny na objednávku přímo ke dveřím nebo vám navrhne dokonalou svatební kytici. Farma je během zimy mimo provoz, a tak bude další možnost objednávek na přelomu dubna/května 2019.

6. @KOPERNIKK
Pokud vám jméno Honza Řeháček alias Kopernikk zatím nic neříká, věřte, že minimálně s jeho fotografiemi jste již pravděpodobně tu čest měli. Honzův objektiv je nejčastěji namířen na krásy české přírody spolu s jeho psem Sitkou. A daří se mu, jelikož na instagramu jeho profil sčítá více než 377 tisíc odběratelů. Tento mladý a velmi talentovaný fotograf dokonce pořádá fotokurzy, kde radí jak pořídit perfektní fotky. V tomto případě není třeba slov, tyto kouzelné fotografie prostě musíte vidět na vlastní oči.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama