Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Čeká nás další královská svatba? Ano, ale jen tak trochu...

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/7.10.2019
Tohle je zase jednou příběh jako z pohádky!  

Pokud jste velkou fanynkou královské rodiny, zpozorněte! Kromě toho že své zasnoubení oznámila minulý týden princezna Beatrice a její nastávající Edoardo Mapelli Mozzi, teď přichází další šťastná novina. Svatbu chystají i bratr Kate Middleton James Middleton a jeho francouzská přítelkyně Alizee Thevenet!  

Deník Daily Mail uvedl, že James požádal Alizee o ruku v soukromí, ale pár plánuje oznámit veřejně své zasnoubení již v příštím týdnu. Ovšem jeden z jejich přátel již tuto novinu prozradil tisku: “Zasnoubili se. Alizee měla na ruce krásný třpytivý safírový prsten. Drželi to v tajnosti, ale tato novinka se začala šířit mezi jejich přáteli. Formálně to oznámí příští týden.”  

A pokud se chcete nad touto šťastnou zprávou rozplývat ještě více, prozradíme vám, jak se tito dva seznámili. Alizee údajně pozdravila a pomazlila se v restauraci s jedním z Jamesových psů. Ten si jí díky tomu všiml a nechal jí po číšníkovi poslat vzkaz: “Normálně tohle nikdy nedělám, ale nešla byste se mnou někdy na drink?” Vzal si její vizitku a za pár týdnů se setkali. Alizee si neuvědomila s kým má tu čest až do té doby, než jí to prozradila kamarádka.  

Čtěte také:
Angelina Jolie konečně promluvila o tom, jak ji změnil rozchod s Bradem Pittem 
Tohle je jediná osoba, kterou se kdy královna bála potkat
William a Harry prozradili, jak probíhal jejich poslední telefonát s princeznou Dianou 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole