Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zářijová Marie Claire

Zářijová
Marie Claire
09/2019
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Zářijová Marie Claire je tady! A s ní i mnoho zajímavých módních tipů, neotřelých beauty rad a dechberoucích reportáží... Poperte se s námi tento měsíc s rozbouřenými vodami v pracovním prostředí i s opravdovým živlem. Zjistěte, jaké je to být emancipovanou ženou, která chce kariéru i rodinu v Česku, staňte se šéfkou, které velí mužům a projeďte se na vlnách s ženskými surfařkami.  

Diane Kruger. Introvertní Diane přiznává, že za jejím úspěchem stojí disciplína a oběti. Své soukromí si pečlivě hlídá. Proč nechce prozradit jméno své dcery?  

Alexis Ohanian. Říkají mu pan Serena Williams, a jemu to vůbec nevadí. On sám dobře ví, že výjimečným úspěchem se skrývá obrovské úsilí.  

Proč stát trestá matky? Jsme emancipované. Chceme kariéru i rodinu. Jenže v Čechách je to stále problém.  

Mé nevěrné já. Nevěra jako metoda poznání sebe sama? 

Módní Fair-Play. Je udržitelná móda pouhé zaklínadlo nebo mise celého lidstva? 

Nekroťte svou hřívu. Máte hodně vlasů a snažíte se jim dál alespoň nějaký tvar? Už nemusíte. Trendy je totiž look “i just woke up”.  

Ženy ve vedení. Využijte své schopnosti naplno a zažijte autentický leadership pro obě pohlaví.  

Síla zkrotit obří vlny. Na první pohled vypadá surfování jako mužský sport, prosazovat se však začínají i ženy. 

CBD. Zázrak pro zdraví nebo jen marketingový trik? 

Móda. Co se bude nosit v nadcházející sezoně? My to víme.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole